topspravy.sk mať prehľad
pondelok, 22.7.2019 | Meniny má Magdaléna

Jana Švantnerová objavila arizované obrazy a dala dokopy najhodnotnejšiu zbierku judaík na Slovensku (Ženy v meste)

Ide o rozhodne najautentickejšiu, najhodnotnejšiua najrozmanitejšiu zbierku judaík na Slovensku, hovorí o aktuálnej výstave v Židovskom komunitnom múzeu, sídliacom v jedinej zachovanej synagóge v Bratislave jej kurátorka Jana Švantnerová. Ide o výstavu doteraz nevystavených raritných predmetov.


Famózna čokoládová torta bez múky. RECEPT, ktorý chutí všetkým (Ženy v meste)

Famózna čokoládová torta bez múky. Recept, ktorý chutí všetkým. Chcete prekvapiť oslávenca? Vyskúšajte jednoduchý recept na tortu z dielne kuchyne portálu Ženy v meste.


RECEPT na domáce pirohy plnené ako od babičky (Ženy v meste)
Domáce plnené pirohy, recept ako od babičky. Niečo bezmäsité na obed, vyskúšajte obľúbené pirohy. Aj keď sú obchody plné rôznych druhov, skúste pripraviť pravé domáce.

Aj keď deti trápi alergia, mali by čím viac času stráviť vonku, hovorí alergologička (Ženy v meste)

V peľovej sezóne, celé obdobie od jari do konca leta, čo je vlastne najkrajšia časť v roku, sa nikdy nesnažím u alergika ísť cestou, aby obmedzil pobyt vonku a pohybové aktivity, vraví klinická imunologička a alergológička pre deti s dospelých MUDr. Viera Karlubíková.


Trump chce od štyroch kongresmaniek, aby sa ospravedlnili Amerike (Ženy v meste)
Mali by sa ospravedlniť Amerike (a Izraelu) za strašné (nenávistné) veci, ktoré povedali. Ničia Demokratickú stranu, ale sú to slabošské a neisté osoby, ktoré nikdy nezničia náš veľký Národ!, napísal Trump na sociálnej sieti.

Princ George má šesť rokov (Ženy v meste)
Kensingtonský palác zverejnil v nedeľu večer tri nové fotografie britského princa Georgea, ktoré zhotovila jeho matka Kate. Najstarší syn vojvodu a vojvodkyne z Cambridge dnes oslavuje šieste narodeniny.

Najlepšie nátierky na jednohubky. RECEPTY, ktorými ulahodíte (Ženy v meste)
Najlepsie nátierky na jednohubky. Recepty, ktorými ulahodíte. Šošovicová, oškvarková a cesnaková pomazánka. Na Silvestrovskú zábavu u mňa doma zvyknem robiť pomazánky. Robievam ich niekedy aj päť druhov, ale vám som vybrala také, ktoré majú vždy úspech.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad