topspravy.sk mať prehľad
piatok, 24.11.2017 | Meniny má Emília

Mercedes-Benz CLS: Nové 4-dverové kupé na prvých snímkach (Pravda)
Ešte tento mesiac odhalí Mercedes-Benz na autosalóne v Los Angeles tretiu generáciu 4-dverového kupé CLS. Stuttgart preto púta pozornosť prvými fotografiami.

Volvo XC40: Kompaktné švédske SUV je v predaji. Zatiaľ s dvoma motormi (Pravda)
Horúca novinka Volva dorazila na slovenský trh. Najmenšie SUV značky má zatiaľ obmedzenú ponuku motorov a výbav. Štartuje na 32 800 eurách.

Vianočná Nitra 2017 prinesie koncerty, charitu a privíta Mikuláša (Pravda)
Vianočný koncert sólistov Opery Slovenského národného divadla Čaro Vianoc bude 18. decembra v Estrádnej hale PKO, vstup je voľný.

Bosch iDisc: Nové brzdy majú dvojnásobnú životnosť. A znižujú produkciu prachu (Pravda)
Za pevnými časticami v ovzduší produkovanými dopravou nestoja len emisie unikajúce z výfukov áut. Veľká časť pripadá na brzdy. Nemecký Bosch má riešenie. Nové kotúče iDisc ich dokážu zredukovať o 90 %!

Dolné Rakúsko – krajina adventných trhov (Pravda)
Za hradnými a mestskými bránami, v starých zrúcaninách, vo vínnych uličkách, na námestiach, či priamo v horách. Dolné Rakúsko sa premieňa na krajinu adventných trhov, ktoré očaria a prinesú nevšedné zážitky.

Psychiatrička Ľubomíra Izáková: Človek s depresiou žije ako automat (Pravda)
V období Dušičiek ako období smútenia nedochádza k nárastu depresií. Naopak, ich počet stúpa počas Vianoc. Prečo? Zhovárame sa so psychiatričkou MUDr. Ľubomírou Izákovou.

Aston Martin Vantage: Nový dizajn, motor AMG a elektronický diferenciál (Pravda)
V Gaydone pracujú na plné obrátky. Po premiére úplne nového DB11, ktoré odštartovalo modelovú obnovu, prichádza najmenší člen rodiny. Vantage už čerpá z technickej spolupráce s Daimlerom a jeho dizajn ovplyvnil špeciál pre Jamesa Bonda.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad