topspravy.sk mať prehľad
pondelok, 22.7.2019 | Meniny má Magdaléna

Pravidelne zalievaná marhuľa vädne a má scvrknuté plody! Poznáme príčinu (Pluska)
Prosím o radu čo sa to deje s mojou marhuľou odrody ?Madarská ? . Začali na nej usychať listy a taktiež plody. Každý deň ju pritom zalejem 10 l vody. Ako sa dá tento jav zvrátiť? Za radu vopred ďakujem. Bojkovský

DIY: Jednoduché menovky k rastlinkám, ktoré máte raz-dva hotové (Pluska)
Ak aj vy máte doma expertov, ktorí síce radi varia s bylinkami, ale majú problém ich rozoznať, tak pre dobro všetkých sú menovky naozaj výborné riešenie. Inšpirujte sa prírodným nápadom, ktorý sme pre vás pripravili.

Lekár radí: Čo sú hlavné príčiny bolestí chrbta a ako ich liečiť? (Pluska)
Bolesti chrbta môže spôsobiť šport aj nečinnosť. V mladšom veku skôr platničky, vo vyššom facetové kĺby. Niekedy postačí len pauza a oddych, inokedy nestačia ani lieky proti bolesti a rehabilitácia.

Zabezpečte si krásnu úrodu ovocia! Nepodceňujte prebierku plodov (Pluska)
Väčšina záhradkárov ukončením júnovej prebierky plodov považuje tento problém za vybavený a na rok ho vypustia z hlavy. Ide o omyl, na ktorý treba čo najskôr zabudnúť. V júni vykonaná prebierka je „iba“ základná. Po nej ešte nasleduje v priebehu roka opravná a takzvaná kvalitatívna.

Zákaz kúpania na Zelenej vode - Kurinec! Hygienici našli nedostatky aj na týchto kúpaliskách (Pluska)
V horúčavách je najlepšie schladiť sa niekde pri vode. Okrem príjemného osvieženia si z kúpaliská či jazera vieme priniesť aj nepríjemnú infekciu.

Bolí vás hlava, kĺby alebo chrbát? Vieme, čo potrebujete (Pluska)
Dali sme dokopy 55 najčastejších spúšťačov bolesti hlavy. Je medzi nimi i stres, ktorý veľmi rád sadá aj na chrbát. Ako sa zbaviť bolesti raz a navždy? 

Levanduľa na balkóne či terase? Tento typ je na to ideálny + Tipy na zaujímavé odrody (Pluska)
Obľúbená levanduľa môže vdýchnuť aj na váš balkón romantickú atmosféru letných dní. Pozrite sa na typ, ktorý je na pestovanie v nádobe ideálny.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad