topspravy.sk mať prehľad
piatok, 16.11.2018 | Meniny má Agnesa

Toyota ukázala už aj Corollu Sedan. Predávať sa bude i v Európe (Auto)
Sedan je už v poradí treťou karosárskou verziou Corolly. Oproti hatchbacku je dlhšia a ponúkne rovnaký priestor pre nohy pasažierov ako verzia kombi.

Škoda prvýkrát verejne vystavuje nový Kodiaq GT (Auto)
Nový Kodiaq GT je určený výlučne pre čínsky trh. Zatiaľ to platí aj pre menší crossover Kamiq. Auto podobných rozmerov však Škoda plánuje predávať aj v Európe.

Prva jazda: Pošteklili sme 300 koní Cupry Ateca (Auto)
Cupra Ateca nám poskytla krátky ale intenzívny zážitok. K prvej jazde v Španielsku nám netreba viac, ako zažiť "need for speed" na vlastnej koži. Pozrite si jazdu v podmienkach, ktoré nemáme každý deň.

Vodíkové autá čistia vzduch. Hyundai Nexo to predviedol v uliciach Londýna (Auto)
Vodíkové autá potrebujú pre svoju prevádzku kyslík. Ešte predtým ako ho využijú, tak nasávaný vzduch poriadne prefiltrujú.

TÜV Report 2019: Spoznali sme najspoľahlivejšie a najporuchovejšie autá (Auto)
Titul najspoľahlivejšie jazdené auto získalo pre tento rok Porsche 911. Spomedzi takmer deviatich miliónov kontrolovaných vozidiel malo po troch rokoch prevádzky najmenší priemerný podiel závažných nedostatkov, iba 2,5 %. To, že kvalita nemusí stáť veľa, dokazuje Hyundai i20 s priemerným podielom závažných nedostatkov 3 %. To je rovnaké skóre, ako dosiahol nepomerne drahší Mercedes trieda C.

Volkswagen opäť na súde. Tentokrát za porušenie patentov (Auto)
Americká spoločnosť Broadcom žiada od nemeckého Volkswagenu miliardu dolárov. Dôvodom má byť porušenie patentových práv.

Za každým názvom stojí kopa práce 2: Talianske ikony (Auto)
Marketing je dnes jedným z najdôležitejších oddelení vo firme. Prečítajte si, ako sa tí najväčší marketingoví guru prepracovali k menám, ktoré berieme za úplne bežné.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad