topspravy.sk mať prehľad
sobota, 25.2.2017 | Meniny má Frederik/Frederika

Ako vyhnať duševné jedy a prečo nesmie zostať žiaden problém nevyriešený? (Topky)
Kniha s názvom Pravdy, ktoré zmenia váš život, bola dokončená krátko pred smrťou jej autora. Publikácia prináša životné skúsenosti veľkého učiteľa pozitívneho myslenia, ktorý po celý život odovzdával poznatky svojim blížnym. Dielo vám objasní jednoduché techniky, s ktorých pomocou nájdete optimistický a neomylný životný postoj. Okrem toho vám kniha pomôže vniesť do života radosť a hojnosť.

Noc v Benátkach sa do košického divadla vracia po viac ako 60 rokoch (Topky)
Po dva a pol rokoch prichádza do košického divadla operetný titul. V piatok 24. februára 2017 o 19:00 bude mať v Historickej budove Štátneho divadla Košice premiéru nové naštudovanie operety Johanna Straussa ml. Noc v Benátkach, ktorá sa do Košíc vracia po viac ako 62 rokoch. Štátne divadlo Košice ju prvý raz a naposledy uviedlo 3. februára 1954.

Spoveď slobodnej zúfalky: Reálny život mi dal kopanec do zadku! (Topky)
Ako prežiť svadobnú sezónu? Ako si nájsť skutočnú lásku? A čo nechcete počuť, keď ste single? Príbeh Bryony výstižne nazvaný Spoveď slobodnej zúfalky vás pobaví a rozosmeje. Bryony si totiž predstavovala život po dvadsiatke ako jednu nekončiacu sa párty. Snívala o kreatívnej a dobre platenej práci, štýlovom byte a superúžasnom priateľovi. Realita ju však nakopala rovno do zadku.

Thriller, ktorý vám nedá spať! Ďalšia kniha od autora Dívky v ledu (Topky)
Po bestselleri Dívka v ledu prichádza nakladateľstvo Cosmopolis, súčasť Nakladateľského domu GRADA, s druhým príbehom autora Roberta Bryndzu. V thrilleri Noční lov, ktorý sa odohráva v jednom horúcom lete v Londýne, čelí obľúbená vyšetrovateľka Erika Fosterová ďalšej nebezpečnej výzve. Ak vám z Dívky v ledu išiel mráz po chrbte, z Nočního lovu vás bude oblievať pot...

Pátracia séria s čarovným perom (Topky)
Nová hravá séria pre malých detektívov. Zošitové knižky v sebe spájajú dobrodružstvo, pátranie a interaktivitu. Základom je komiksový príbeh ako Ukradnutý obraz, Topánky múmie, či Panika na farme. Plnofarebný komiks s úlohami na každej strane. Ku knižkám je pribaľované svietiace pero s neviditeľným atramentom.

Tri ženy = matky, ktoré prežili vo svete, ktorý chcel ich smrť! (Topky)
Slovenka Priska, Češka Anka a Poľka Ráchel. Tri múdre a vzdelané ženy, ktoré nadovšetko milovali svojich manželov. Ženy, ktoré mali svoje sny a túžby. Ženy, ktoré v zlomku skundy prišli o všetko len preto, že sa narodili židovskej matke.

Pes, ktorý spieva, nehryzie (Topky)
Z Bodiho mal byť tradičný strážny pes s pevnou pracovnou dobou a sľubnou kariérou. Namiesto toho vzal gitaru, brnkol do strún a … Animovaná komédia BODI: PSIA SUPERSTAR prinesie veľké rokenrolové dobrodružstvo!

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad