topspravy.sk mať prehľad
streda, 24.5.2017 | Meniny má Ela

Cvičenie pomocou vlastného tela dokáže s vašou postavou divy! (Topky)
Čo ak sa dozviete, že už dávno máte ten najdokonalejší posilňovací prístroj, aký bol kedy vytvorený? Máte ho dokonca už aj doma. Svoje vlastné telo!

Stvorení pre hrdinstvo: takto budete ešte silnejší! (Topky)
Brilantný a fascinujúci príbeh z pera autora bestselleru Stvorení pre beh. Christopher McDougall v knihe Stvorení pre hrdinstvo bravúrne skĺbil príbeh z druhej svetovej vojny so skúmaním fyzických schopností človeka, ktoré vedú k „modernému“ hrdinstvu. Vyskladal obraz človeka, ktorý môže byť pri správnej strave a vhodnom cvičení neskutočne odolný. Popritom sa dozviete množstvo zaujímavostí, užitočných rád a historických faktov o hrdinských činoch ľudí, ktorí v pravom čase použili svoju silu na záchranu iných.

Od nuly k hrdinovi: mapa vedúca k bohatému životu! (Topky)
Nikoho po narodení nečaká dokonalý život. Ak by to tak bolo, nemali by ste o čo usilovať a nemali by ste nutkanie

Naozaj máte zdravé srdce? Toto sú riziká pre každé srdce (Topky)
A viete vôbec, aký máte bežný krvný tlak a či nemáte nábeh na hypertenziu? Ako dokážete znížiť vysoký krvný tlak, aby neohrozoval vaše srdce? Uznávaný ruský a európsky lekár Anton Rodionov prichádza na pomoc všetkým, ktorí chcú predísť riziku kardiovaskulárnych chorôb. Jeho knižka Zdravé srdce je zrozumiteľná a pomôže každému.

Máte o koliesko viac? Kniha pre zvedavé deti! (Topky)
O niektorých ľuďoch sa hovorí, že majú v hlave o koliesko viac. Patria k nim klauni, umelci a vynálezcovia. Nebyť ich, svet by bol smutný-neveselý a žilo by sa nám náramne ťažko...

Zhodneme sa, že záhrada by mala slu´zˇitˇ pre u´zˇitok, oddych a potesˇenie? (Topky)
Ak áno, a tak k nej treba aj tak pristupovať. Zvlášť sa venovať zeleninovej časti, ovocnej a tej oddychovej, okrasnej. Druhé vydanie veľmi užitočnej knižky Záhrada pre úžitok ponúka 180 plnofarebných strán praktických rád, ktoré vytvoria z vašej záhrady naozaj úžasné miesto.

Vrah, čo sa zbavoval manželiek (Topky)
Exotické prostredie Karibiku láka nielen dovolenkárov, ale prilákalo aj legendárnu slečnu Marplovú v najnovšom príbehu Karibské tajomstvo. Ďalší skvelý detektívny príbeh od Agathy Christie, ktorá je naozaj neprekonateľná v podsúvaní náznakov. Tie vás aj pri najväčšej ostražitosti navedú na falošnú stopu. A pointa vás poriadne prekvapí.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad