topspravy.sk mať prehľad
piatok, 9. 12. 2016 | Meniny má Izabela

Sila prvého dojmu (Topky)
Vo vydavateľstve Noxi vychádza ďalšia zo série celosvetovo úspešných TED kníh s názvom Prvý dojem. Tentokrát ide o knihu etablovaného grafického dizajnéra, ktorý sa celý život venuje navrhovaniu knižných obálok. Chip Kidd sa v nej zamýšľa nad úlohou dizajnu v našich životoch. Prečítajte si knihu, ktorá je vyznaním lásky grafickému dizajnu aj vtipnou kritikou našej doby zároveň.

Nové príbehy v sérii Zvierací miláčikovia (Topky)
Svet zvieratiek je pre deti vždy nádherným výletom – či už naživo, alebo sledujú nejakú rozprávku, prípadne čítajú knižku. V sérii krásnych príbehov od Holly Webb vyšli ďalšie dve knižky pre malých čitateľov.

Šesť zakopaných mŕtvych tiel (Topky)
Práve vyšiel špičkový švédsky triler Hrob v horách od dvojice úspešných autorov Hjorth-Rosenfeldt o nezvyčajnom kriminálnom psychológovi Sebastianovi Bergmanovi a jeho kolegoch z kriminálky Riksmord. Pátranie ich zavedie do hôr na severe Švédska. Nájdené pozostatky spočiatku nevyzerajú ako prípad pre vraždárov, no čoskoro sa všetko zmení. A zrazu je z toho masová vražda s nejasným motívom...

Dobrá správa pre najmenších! (Topky)
Vianočný príbeh Ježišovho narodenia alebo obrázková biblia pre najmenších.

Návrat do histórie: Ako vzniklo zvonkárstvo a odkedy sa na Slovensku šijú poriadne kožené čižmy? (Topky)
Prostredníctvom postáv a hrdinov príbehov z novej publikácie Turci v Jelšave sa vrátite do 16. storočia, keď na Slovensku vyčíňali Turci.

Chceli by ste na vianočnej párty Jennifer Aniston? Máte ju mať! (Topky)
Jediný spôsob ako uloviť významného klienta a zachrániť firemnú pobočku, je usporiadať veľkolepý vianočný večierok, na ktorý nikdy nezabudnete. Na ktorý NIKDY NIKTO nezabudne!

Vianočný balet Luskáčik na veľkom plátne už 8. debembra (Topky)
90. narodeniny Petra Wrighta, ktoré mal nedávano, sa v Royal Opera House rozhodli osláviť jeho milovanou slávnou produkciou krásneho vianočného baletu, za sprievodu nádhernej Čajkovského hudby.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad