topspravy.sk mať prehľad
piatok, 23.3.2018 | Meniny má Adrián

Nové košické Labutie jazero pripravila svetová hviezda (Topky)
V piatok 23. marca sa na javisko Historickej budovy Štátneho divadla Košice po roku vráti azda najznámejší klasický balet na svete, Labutie jazero Petra Iľjiča Čajkovského. Novú inscenáciu s košickým baletom pripravil jeden z popredných svetových choreografov súčasnosti Vladimir Malakhov, pre ktorého je to druhá veľká spolupráca s košickým baletom.

Celovečerný dokumentárny film „NIEČO NAVIAC“ búra mýty a predsudky (Topky)
Stačil jeden jediný chromozóm v DNA navyše a všetko bolo odrazu inak. Niekoľko hodín po narodení malej Dorotky vykreslila lekárka rodičom vidinu čiernej budúcnosti s dieťatkom postihnutým Downovým syndrómom a ponúkla im možnosť zbaviť sa jej. Odmietli.Dnes je z Dorotkyteenegerka, ktorá má svoje sny a túžby takako všetci mladí ľudia v jej veku. Jeden sen prerástol všetky - túži sa stať veľkou herečkou....

Záhadné čipy zabíjajú ľudí (Topky)
Čipovanie ľudí sa odporúča na základe pätnásťročného výskumu. Čip by vám lekár zaviedol do predlaktia a budete v ňom mať uloženú vašu kompletnú zdravotnú dokumentáciu. Podľa expertov tá malá, takmer neviditeľná vecička pomáha napríklad pri náhlych zdravotných problémoch a dokonca uľahčuje stanovenie diagnózy... Ale čo ak začnú takto čipovaní ľudia zrazu záhadne zomierať?

Cudzincom nesmieš nikdy veriť! (Topky)
Keď sa Cindy (Christina Hendricks) s manželom (Martin Henderson) rozhodnú zobrať svoju rebelujúcu teenagerku Kinsey (Bailee Madison) a jej brata Luka (Lewis Pullman) na rodinný výlet, netušia, že sa to celé skončí ako najhoršia nočná mora. V úplne opustenom kempe im niekto zrazu zaklope na dvere prívesu a za nimi stoja tri postavy v strašidelných maskách. Nože v ich rukách neveštia nič dobré a rodinu čaká noc plná hrôzy. Budú sa musieť zomknúť a spolu bojovať o svoje životy. Aká je ich šanca proti šialeným ozbrojeným psychopatom?

Štyri mŕtvoly bez kože. Prečo to vrah robí? (Topky)
Bez kože je mrazivý severský krimitriler, ktorý vás zavedie do nehostinného Grónska. Autor tam už niekoľko rokov žije, preto sú jeho opisy a celková atmosféra naozaj autentické. V hlavnej úlohe je vrah a jeho ulom, špeciálny nôž, ktorý sa používa na tulene.

Nechajte sa viesť Božou múdrosťou (Topky)
Či si to uvedomujeme alebo nie, všetci v živote dennodenne zažívame dotyk Božej lásky. Tosha Silver má za sebou 25-ročnú astrologickú a poradenskú prax, počas ktorej radila 10 000 ľudí z celého sveta. Vďaka tomu si uvedomila, že takmer všetci z nás majú podobné problémy: „Ako si mám prestať robiť starosti? Ako sa môžem cítiť v bezpečí? Prečo sa cítim tak osamelo?“ a často tiež „Kto naozaj som?“.

Ben Affleck o účinkovaní vo filme Liga spravodlivosti: „Bol to splnený fanúšikovský sen!“ (Topky)
Čo všetko prezradil Ben Affleck o svojej Batmanovskej úlohe v komixovke Liga spravodlivosti?

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad