topspravy.sk mať prehľad
nedeľa, 23. 10. 2016 | Meniny má Alojzia

Pomsta neznesiteľnému chlapovi (Topky)
Redaktorka ženského časopisu Macie Grahamová vždy napíše svoj príbeh. Tentoraz si brúsi zuby na istú verejne známu osobnosť, príťažlivého, ale konzervatívne zmýšľajúceho RossaMannona. Keď Mannon skritizuje v rozhlasovom vysielaní jeden z Maciných odvážnych článkov, tá neváha a kuje pomstu neznesiteľnému Texasanovi.

S Josém Carrerasom príde do Bratislavy aj očarujúca sopranistka Rebeca Olvera (Topky)
So španielskym tenoristom Josém Carrerasom sa počas jeho bratislavského koncertu, ktorý sa bude konať 8. decembra na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu, predstaví aj mexická sopranistka Rebeca Olvera. Operné hviezdy, ktoré bude sprevádzať orchester pod taktovkou Davida Giméneza, zavítajú do na Slovensko v rámci Carrerasovho turné A Life in Music.

Krvavý príbeh, po ktorom budete mať zimomriavky (Topky)
Počuli ste už o Krvavých šenkoch? Len si to predstavte. Miesto, kde sa po minulé storočia odohrávali hrôzy. Kto tam asi žil? Vrahovia, číhajúci po tme na svoje obete? Bola to žena, navonok ako dáma, vnútri skazená ako samotný diabol? Alebo to bol muž, cez deň priateľský, v noci krvilačný? Bol jeden, či viacerí?

Charlie Chaplin ožije v tanečnom divadle Ondreja Šotha (Topky)
Prvou premiérou baletného súboru Štátneho divadla Košice v novej divadelnej sezóne bude nový projekt z autorskej dielne choreografa a režiséra Ondreja Šotha. V piatok 21. októbra o 19:00 vstúpi na javisko Historickej budovy Štátneho divadla Košice legendárny Charlie Chaplin stvárnený v modernom tanečnom divadle.

Všetko, čo potrebujete vybaviť pri narodení dieťaťa a veľa iného (Topky)
Takýchto kníh nie je veľa. Mnohé sa venujú len určitej oblasti materstva a rodičovstva, niektoré idú len po povrchu, no táto novinka z pera skúsenej právničky, ktorá vie „v tom“ chodiť, je užitočnou príručkou, po ktorej siahnu všetci rodičia. Kniha totiž poradí, ako sa krok za krokom vysporiadať so všetkými papierovačkami, úradmi, lekármi a mnohým iným, keď sa vám narodí dieťa.

Mŕtvym patria spomienky, živým láska! (Topky)
Hlavným hrdinom knihy Ruleta života je Tomáš Dubovec. Myslel si, že on už ten svoj vysnený pokoj našiel. Bol úspešný, nič mu nechýbalo. Mal milovanú ženu a milujúce deti. Mal prácu, ktorá ho bavila a v ktorej bol úspešný. Mal dom, auto, chalupu, každý rok chodil s rodinou na dovolenku. Jednoducho, život ako v rozprávke.

Erasmus. Život naplno! (Topky)
Prebdené noci, zahraničná láska, žiadne starosti a obavy o budúcnosť, to je Erasmus. Výnimočný program, na ktorom ‘teraz alebo nikdy‘ nie je len prázdna fráza. Na Erasme sa ľudia na nič nehrajú a riadia sa tým, že všetko, čo nie je zakázané, je povolené a ‘žiť pre moment‘ je mottom všetkých.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad