topspravy.sk mať prehľad
sobota, 24.6.2017 | Meniny má Ján

Vraždila pre neveru?! (Topky)
Hovorí sa, že až keď niekoho stratíte, uvedomíte si, aký dôležitý pre vás bol. „Z detstva nosím v sebe obraz, ako moja matka prišla domov a oznámila mi, že otec má inú ženu,“ spomína si spisovateľka Adriana Macháčová. „Práve tento moment bol pre mňa inšpiráciou pre napísanie môjho najnovšieho románu. Boli to tie temné stránky, ktoré prinášajú prázdne dni, keď sa v jednom okamihu všetko zosype.“

Ako robiť veci rozumnejšie a lepšie? (Topky)
Ako byť naozaj produktívny a stihnúť viac v lepšej kvalite? Dá sa to, len treba poznať pravidlá, na ktorých efektivita stojí. Presne tomu sa venuje známy investigatívny novinár Charles Duhigg, ktorý za svoju prácu získal Pulitzerovu cenu.

Tento zločin nemá vinníka! (Topky)
Podstata zla vás zavedie do impozantného prostredia majestátnych hôr, ktoré sú démonické a miestami až strašidelné. Autorov temný a originálny štýl rozprávania a zápletka plná napínavých zvratov až do poslednej strany mieri presne do čierneho.

Zaujímajú vás tajomstvá, záhadné odkazy či doposiaľ nezodpovedané otázky? Kliknite a zistite viac! (Topky)
Ľudstvo sa v priebehu histórie postaralo o vznik rôznych artefaktov. Od dôb ohromných egyptských pyramíd, mýtickej Babylonskej veže či znepokojujúcej a dokonale krásnej krištáľovej lebky až po Enigmu z minulého storočia vytvárali ľudia diela, ktoré im mali umožniť kontakt s neznámymi silami.

Chudneme so smoothie! (Topky)
Kniha Chudneme so smoothie prináša nové poznatky o fenoméne dnešných dní – o zdravých a chutných nápojoch z ovocia a zeleniny smoothie.

Za rok okolo sveta s jedným batohom a notebookom! (Topky)
Aj vy máte občas plné zuby monotónneho života, keď vás opakovanie všedných dní náramne nudí? Najradšej by ste vypadli niekam ďaleko, mali pokoj a naozaj si vyčistili hlavu? Tomáš Vilček si túto túžbu splnil a napísal o tom knihu Tomas World Expedition.

Hovorte k veci a zrozumiteľne (Topky)
Čo povedať, ako to povedať a kedy nepovedať radšej nič. Vynikajúca knižka nielen pre tých, čo veľa rozprávajú?, ale najmä pre vás, ktorí chcete hovoriť múdro a k veci.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad