topspravy.sk mať prehľad
nedeľa, 30.4.2017 | Meniny má Anastázia

Kniha, ktorá valcuje kníhkupectvá, bude mať krst, ako sa patrí! (Topky)
“Vidím svet nie taký, aký je, ale taký, aký by mohol byť.” - to je hlavná myšlienka stránky Som Idealista, ktorá si v posledných mesiacoch získala nielen like-y, ale aj srdcia vyše 80 000 ľudí na facebooku.

Kniha, ktorá valcuje kníhkupectvá, bude mať krst ako sa patrí! (Topky)
“Vidím svet nie taký, aký je, ale taký, aký by mohol byť.” - to je hlavná myšlienka stránky Som Idealista, ktorá si v posledných mesiacoch získala nielen like-y, ale aj srdcia vyše 80 000 ľudí na facebooku.

Toto je doposiaľ najvýznamnejšia kniha o výžive a zdraví, aká bola spracovaná za ostatných 80 rokov (Topky)
Zaujímate sa o problematiku zdravia a výživy? Potom by ste nemali prehliadnuť novinku Čínska štúdia. Je to mimoriadne užitočná, vynikajúco napísaná a zásadne dôležitá kniha.

Krutá rozlúčka (Topky)
Michael Connelly je bezpochyby kráľom americkej detektívky. Už v roku 1992 prišiel s detektívom Harrym Boschom v knihe Temná ozvena a získal si milióny fanúšikov na celom svete. Práve vyšla 29 kniha v tejto skvelej sérii Krutá rozlúčka.

Vedieť je dobré. Vedieť všetko je ešte lepšie! Presvedčte sa o tom sami...The Circle (Topky)
Emma Watson sa v novom sci-fi trileri The Circle ocitne pod permanentným dohľadom Toma Hanksa a vstúpi do kruhu, z ktorého možno nevedie cesta von. Napínavý a miestami desivý príbeh ponúka však znepokojivú otázku - ide v dnešnej dobe stále ešte o žáner sci-fi? Hviezdny Tom Hanks bol z námetu a knižnej predlohy tak nadšený, že sa sám stal jedným z producentov filmu. Vedľa neho a Emmy Watson hrá vo filme aj John Boyega (Hviezdne vojny: Sila sa prebúdza). The Circle sa stal posledným filmom vynikajúceho herca Billa Paxtona (Apollo 13, Titanic, Na hrane zajtrajška, Votrelci).

Najlepší duchársky príbeh! (Topky)
Pripravte sa na poriadny duchársky príbeh. Netvor je zver vás zavedie do sveta plného desivej atmosféry, plnej chladu a hrôzy. Dievča s tajomným darom dokáže ako jediné zachrániť osadu pred blížiacim sa nebezpečenstvom.

Nádherná kniha o včelách (Topky)
Otvorte túto nádhernú bohato ilustrovanú knihu zo sveta včiel a včelárov a zistíte, ako si náš najväčší symbol usilovnosti nažíva vo svojom magickom kráľovstve.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad