topspravy.sk mať prehľad
pondelok, 16. 1. 2017 | Meniny má Kristína

Rodičia, nezbláznite sa z rodičovstva! (Topky)
Aj vy máte občas pocit, že vám to ako rodičovi všetko prerastá cez hlavu? Množstvo povinností, starosti v práci a málo času na deti. A ak, tak ste napätí, vystresovaní, niekedy dokonca aj vypeníte, lebo je toho naozaj príliš. Máme pre vás tip – vyskúšajte minimalistické rodičovstvo. Aj pri výchove a starostlivosti o deti totiž platí – Menej je viac.

Ako dobre poznáte Slovensko?! (Topky)
Hra Poznáš Slovensko? je putovaním po Slovensku na dvoch ilustrovaných herných plánoch. Cieľom hry je nielen zabaviť sa, ale aj spoznať Slovensko a naučiť sa o ňom viac, ako sú bežné informácie.

Naučte sa Umenie sebapoznania (Topky)
Osloboďte sa od iluzórnych presvedčení a žite autenticky. Takto by asi znelo motto novej knihy dona Miguela Ruiza Jr. Spojením múdrosti rodinnej tradície s poznaním, ktoré získal na osobnej ceste, pomáha druhým pri hľadaní a uskutočňovaní vlastnej cesty k osobnej slobode. Vychádza pritom z rodinných tradícií a z bohatého duchovného dedičstva starých Toltékov, ktoré sa odovzdávalo z pokolenia na pokolenie.

Skvelé rady do života (Topky)
Knižka Krásne maličkosti vás očarí svojou priamosťou a otvorenosťou, no nechýba jej ani primeraná dávka humoru, bez ktorého by to v živote určite nešlo. Autorka Cheryl Strayedová je americká esejistka a spisovateľka, ktorá sa preslávila knihou Divočina. Tú preložili do 28 svetových jazykov a stala sa predlohou filmu nominovaného na Oscara.

Amerika: Z boháča chudákom (Topky)
Keby neboli dejiny, vôbec by tu nebol. Bol by tam, žil by na pôde svojich predkov, ktorá mu právom prináležala, rozmaznávali by ho ako princa v hodvábnom šate, písal by neslušné, no remeselne brilantne zvládnuté básne, žartoval by so slúžkami, vyberal by desiatky od svojich roľníkov a tí by mu ďakovali za to, že im nechal v chudobných domácnostiach akurát toľko zrna, aby mohli splodiť viac hladných detí...

Dobrodružný príbeh Cestovateľ (Topky)
Cestovateľ je dobrodružný fantasy príbeh, v ktorom sa hlavná hrdinka, husľová virtuózka Etta Spencer, náhle a prekvapivo ocitá v neznámom svete, míle a storočia od svojho domova. Po tom, čo ju cudzie dievča sotí cez priechod v čase, Etta zisťuje, že patrí do známej rodiny, ktorá má dar cestovať časom. Ocitá sa na lodi uprostred mora a netuší, čo ju čaká.

Julinka a zvierací záchranári (Topky)
Deti milujú zvieratká a najradšej by mali doma aspoň jedno. A ak by sa dalo, aj viac. A detskí čitatelia milujú rôzne série. Táto patrí rozhodne medzi najobľúbenejšie. Prináša príbehy zo skutočného života, ktoré deti nielen zaujmú, pobavia, ale všeličo sa pri nich naučia.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad