topspravy.sk mať prehľad
streda, 20.9.2017 | Meniny má Ľuboslav/Ľuboslava

Medzinárodný festival súčasného tanca Bratislava v pohybe po prvýkrát predstaví robota (Topky)
Bratislava v pohybe je pravidelným kultúrnym podujatím medzinárodného významu, ktoré ponúka divákom diela špičkových súborov a umelcov z oblasti súčasného tanca z celého sveta. Svoj dvadsiaty prvý ročník otvorí predstavením z Taiwanu, v ktorom vystúpi robot.

Folk-doomoví Silent Stream of Godless Elegy vystúpia v nedeľu v Bratislave (Topky)
BRATISLAVA - Na Slovensko sa po dlhšom čase vracia skupina Silent Stream of Godless Elegy. Táto legendárna kapela z Českej republiky, ktorá mieša doom metal s výraznými stredoeurópskymi folkovými prvkami, je v rámci žánru právom považovaná za jedno z najkvalitnejších zoskupení v Európe.

Takýto bizár ste v slovenských kinách ešte nevideli! (Topky)
Na jeseň sa fanúšikovia slovenského filmu môžu tešiť na novinku od produkčných spoločností Azyl Production a HomeMedia, ktorí spolu uvádzajú poviedkový film DOGG. Názov je odvodený zo začiatočných písmen štyroch kontroverzných poviedok: DUET, OPUS DEI, GRASSVATER, GAME. Diváci budú v každej z nich konfrontovaní s emóciou úzkosti, strachu až hnusu v poriadne bizarnom obale, ktorý je na Slovensku skutočne netradičný.

Metalová legenda zaznie v kinách: BLACK SABBATH: The end of the end (Topky)
Posledné slovo najúspešnejšej metalovej kapely všetkých čias zaznie v kinách na celom svete už vo štvrtok 28. septembra 2017.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad