topspravy.sk mať prehľad
pondelok, 18.6.2018 | Meniny má Vratislav

Zuzana Fialová: Radšej brajgel v aute, ale poriadok v hlave (Pravda)
Zuzana Fialová je smršť, príval energie. S rovnakým nasadením hrá, robí porotkyňu či maľuje obrazy. Viac o svojich súčasných aktivitách aj osobnom živote prezradila v rozhovore pre Pravdu.

Gabriela Vránová opustila nielen divadelné javiská (Pravda)
„Sladké i trpké trápenie.“ Tak kedysi nazvala divadlo Gabriela Vránová. Herečka, ktorá na javisku pražského Divadla na Vinohradoch hrala takmer päťdesiat rokov.

Všetko je láska, hlásajú Jay Z a Beyoncé na novom albume (Pravda)
Americká speváčka Beyoncé a jej manžel rapper Jay Z vydali bez ohlásenia spoločný album Everything Is Love. Novinka je momentálne dostupná prostredníctvom streamovacej služby Tidal.

Veľké comebacky. Keď sa starí psi vracajú na scénu (Pravda)
Každá kapela má na comeback vlastné dôvody. Nedostatok peňazí, smútok za žiarou reflektorov alebo len dobrý pocit z hudby. Jeden z nich možno stojí aj za návratom skupín ABBA, The Kelly Family či Aerosmith.

Serhij Žadan: Hymna demokratickej mládeže (Pravda)
Knihu Hymna demokratickej mládeže tvorí šesť lyrických príbehov o rozvoji biznisu v podmienkach budovania občianskej spoločnosti.

Cirkus Rwanda. Stretnutie dvoch kultúr na trampolíne (Pravda)
Nový česko-slovenský dokumentárny film Cirkus Rwanda prináša svedectvo, ako sa českí a rwandskí cirkusoví umelci pustia do tvorby spoločného predstavenia.

Kniha týždňa: Poctivé sebahľadanie a sebanachádzanie (Pravda)
Kniha Pán Ó je pozoruhodným literárnym dokumentom o sebahľadaní a sebanachádzaní jedného osamelého muža, ktorý využíva všetky svoje schopnosti na to, aby poctivo a dôsledne žil život, ktorý mu bol daný.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad