topspravy.sk mať prehľad
sobota, 20.7.2019 | Meniny má Iľja/Eliáš

Pozrite si najnovšie reklamy: Letná súťaž/Budiš, S dobíjacou kartou O2 Voľnosť už ... (Mediálne)

Apple má nové plány v oblasti podcastov. Chce priniesť vlastné programy (Mediálne)
Podcastové služby prichádzajú s novými plánmi, ako si udržať poslucháčov a nezaostať za konkurenciou. Apple najnovšie oznámil, že sa chystá produkovať vlastné podcasty. Investovať viac chce teda do vlastného originálneho a exkluzívneho obsahu.

Nemeckému diplomatovi sa páčili antisemitské príspevky na Twitteri (Mediálne)
Vedúci nemeckej diplomatickej misie na palestínskych územiach Christian Clages na svojom oficiálnom konte na Twitteri lajkoval viaceré antiizraelské a antisemitské príspevky.

Pápež František vymenoval nového hovorcu Vatikánu (Mediálne)
Pápež František vymenoval nového hovorcu Vatikánu. Je ním Matteo Bruni, vo Veľkej Británii narodený predstaviteľ, ktorý mal počas pápežových ciest na starosti mediálnu logistiku. Vo štvrtok o tom informovala tlačová agentúra AP.

Koniec pretáčania reklám? Markíza vidí nové zárobky, zatlačí na operátorov (Mediálne)
Čoraz viac televíznych divákov si zvyklo sledovať svoje obľúbené programy z archívu, ktorý im poskytuje v rámci predplatenej služby operátor. Seriál či inú reláciu si vďaka tomu pozrú v ľubovoľnom čase a zároveň väčšina z nich pretočí reklamy. Televízie tak prichádzajú o zdroj príjmu. Aktuálne to začala riešiť Markíza, ktorá bude od operátorov žiadať, aby pretáčanie v archívoch nepovolili.

Kevin Spacey nie je vinný zo sexuálneho útoku, rozhodla prokuratúra (Mediálne)
Prokuratúra v americkom štáte Massachusetts v stredu oznámila, že stiahla obvinenia voči oscarovému hercovi Kevinovi Spaceymu, ktorý čelil žalobe zo sexuálne motivovaného útoku, informovala agentúra AP.

Kaufland v kampani vyzdvihol svoje ceny aj sortiment. Pozrite si nový spot (Mediálne)
Obchodný reťazec Kaufland nasadil novú kampaň, ktorou chce odkomunikovať štyri oblasti, v ktorých podľa vlastných slov „kraľuje“ – široký sortiment, čerstvosť potravín, ceny a lokálny tovar. Kaufland nasadil aj nové tematické televízne spoty od reklamnej agentúry Respect APP.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad