topspravy.sk mať prehľad
nedeľa, 4. 12. 2016 | Meniny má Barbora

Ostrov hudby dokázal prepojiť slovenskú nezávislú scénu (Pravda)
Viaceré slovenské nezávislé vydavateľstvá sa rozhodli spolupracovať a vytvorili tak spoločnú kompiláciu s názvom Ostrov hudby.

Malebné údolie skrýva miesto plné hriechu (Pravda)
Malebné údolie s domami okolo kláštora má povesť kraja bohabojných ľudí, ktorí si všetko spravujú sami, a preto nepotrebujú políciu. Pokojnú idylu však náhle naruší smrť dedinského maskota.

Zem a Vek, Slobodný vysielač, Hlavné správy a podobní sa spojili (O médiách.com)

Zem a Vek, Slobodný vysielač, Hlavné správy a podobní sa spojili

Proputinovské, konšpiračné či weby, ktoré podnecujú nenávisť k iným rasám či menšinám, si vytvorili spoločnú platformu, ktorú nazvali Asociácia nezávislých médií.


SWAN zvyšuje rýchlosti DSL internetu (O médiách.com)

SWAN zvyšuje rýchlosti DSL internetu

Slovenský telekomunikačný operátor SWAN navyšuje rýchlosti DSL internetu. Noví zákazníci tak môžu oddnes využívať vyššie a spoľahlivé rýchlosti internetu bez akéhokoľvek obmedzenia a k službe získať nový typ routerov za výhodnejšiu cenu. Okrem toho SWAN mení aj názvy všetkých svojich DSL produktov.


Tri dievčatá zaspievali na pláži najväčšie letné hity roka. Spôsobia vám tým zimomriavky (Dobré noviny)
Lucie, Elisa a Juliette, alebo skrátene L.E.J. je francúzske trio speváčok a hudobníčok, ktoré si každoročne získavajú srdcia hudobných fanúšikov tým, že zložia a zaspievajú mix najväčších letných hitov, ktoré naaranžujú do jedinečnej podoby založenej predovšetkým na ich hlasoch. Tento rok vytvorili mix, ktorý si už pozrelo viac ako 5 miliónov ľudí a získali si desaťtisíce zdieľaní na sociálnych sieťach. Niet sa čomu čudovať, veď z ich výkonu budete mať zaručene husiu kožu.

Prima riešila tri hodiny technickú závadu, vypadli jej stanice (O médiách.com)

Prima riešila tri hodiny technickú závadu, vypadli jej stanice


SĽUK ponúkne divákom program Slovenské Vianoce (Dobré noviny)
Tanečnú komédiu Slovenské Vianoce s podtitulom Komédia o stvorení sveta uvedie ju 7. decembra v Považskej Bystrici, Martine (8.12.), Ružomberku (20.12.) a Svätom Jure (21.12.).

Katarína Vavrová vystavuje v Bratislave fantazijné ženské príbehy (Teraz.sk)
Okrem nezvyčajného fotografického portrétu Kataríny Vavrovej od Romana Uhliara je súčasťou výstavy grafický list Pocta Karolovi Plickovi.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad