topspravy.sk mať prehľad
nedeľa, 20.8.2017 | Meniny má Anabela

Svetoví youtuberi zarábajú na videách milióny, stačia im aj banality (eTREND)
Najobľúbenejší youtuberi, teda ľudia, ktorí publikujú svoje vlastné videá na internete, v súčasnosti zarábajú milióny dolárov ročne. Témy sú často banálne, ale zo života bežných ľudí. A to je jeden z hlavných dôvodov, prečo sa táto aktivita stala fenoménom za posledných desať rokov.

Do práce na bicykli? Len v reklame, cesty na to nie sú (eTREND)
Problém mestského človeka: bicykel máte a v práci sa dá bezpečne uložiť, pohyb by sa zišiel, ani do práce to nie je až tak ďaleko. A ešte sa aj firma zapojila do súťaže „Do práce na bicykli“, takže bude aj motivácia v podobe ostatných kolegov, ktorí vás vytiahnu, aj keď sa vám ráno nechce. Akurát jeden problém vyriešiť neviete: cyklocesta po vašej trase nevedie a rušnú cestu akurát v čase rannej špičky riskovať nebudete. Smola.

Na horúci divoký západ vás pustia len vtedy, keď vyhráte lotériu (eTREND)
Pozrite si výber fotografií z USA a Rakúska od blogera-advokáta zo stránky daybyme.com. V spolupráci s ňou vám každý týždeň prinášame galériu od amatérskych fotografov a cestovateľov.

Fanúšikom vstávajú vlasy dupkom: Ferrari sa chy(s)tá na „esuvéčko“ (eTREND)
Najskôr by ste ma museli zastreliť. Takto reagoval vlani šéf talianskej automobilky Ferrari Sergio Marchionne na otázku, či výrobca superluxusných športiakov rozšíri svoje portfólio modelov o športovo-úžitkové vozidlo (SUV) podobné konkurenčným značkám.

Slovan bude v KHL šetriť, poletí aj lacnejšími linkami (eTREND)
Na prvú tohoročnú sériu troch zápasov nového ročníka Kontinentálnej hokejovej ligy nepoužije HC Slovan Bratislava na cestu do Ruska ako v minulosti charterové lietadlo, ale bežné pravidelné linky.

Z dobrého nápadu sa stala dopravná pohroma (eTREND)
Pozrite si týždeň vo svete cez objektív fotografov (staršie vydania)

Epson EH-TW9300W: 4K projektor, ktorý vám nevyrabuje peňaženku (až tak) (eTREND)
Recenzia | Veľkosť obrazovky je parameter, ktorý najviac vplýva na to, ako veľmi vás film vtiahne do deja. Kvalita obrazu robí zážitok krajší a detailnejší. Filmový fajnšmeker si preto dopraje aspoň 80-palcový 4K televízor, ktorý však stojí kopec peňazí. Vhodnou alternatívou môže byť 4K projektor. My sme sa s týmto pomerne novým segmentom oboznámili prostredníctvom Epsonu EH-TW9300W.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad