topspravy.sk mať prehľad
piatok, 24.5.2019 | Meniny má Ela

Eurovoľby 2019: Ako hlasovať (eTREND)
Hlasovaním v Holandsku a v Spojenom kráľovstve sa vo štvrtok začali štvordňové voľby do europarlamentu. V 21 krajinách sa bude voliť až v nedeľu.

Katastrofa menom Lesy SR a zbytočný a predražený tender na kamery (eTREND)
Prečo sa oplatí kúpiť si nové číslo TRENDU.

Prečo veríme konšpiráciám: Pomoc hľadáme u politicky spriaznených duší (eTREND)
Predstavte si nasledujúcu situáciu. Máte pred sebou vyriešiť technickú úlohu a potrebujete poradiť. Pomôcť vám môže Michal, ktorý sa síce v probléme príliš nevyzná, ale volí rovnakú politickú stranu ako vy. Alebo vám môže pomôcť Martin, ktorý je oveľa zdatnejší v danej problematike, ale volí úplne inú politickú stranu. Na koho radu dáte?

Problémové boeingy by sa mohli vrátiť do prevádzky už koncom júna (eTREND)
Americký Federálny úrad pre letectvo (FAA) očakáva, že Boeingy 737 Max by sa mohli v USA vrátiť do prevádzky už koncom júna. Predstavitelia FAA to súkromne povedali členom Medzinárodnej organizácie pre civilné letectvo (ICAO), uviedla agentúra Reuters s odvolaním sa na zdroje oboznámené so záležitosťou.

Rozhodnuté. Outlet vo Voderadoch mieri do dražby (eTREND)
To, o čom sa špekulovalo už po vyhlásení konkurzu, sa stáva realitou. Jediné výpredajové centrum na Slovensku vo Voderadoch sa bude predávať v dražbe. Tá by sa mala uskutočniť niekedy na prelome júna a júla.

Ako desať rokov vybavovať stavebné povolenie a nič nevybaviť (eTREND)
Terminal Vlak Bus Shopping, nákupné centrum Point či developerské projekty ako Rudlovský potok alebo obytný dom Park. To je len zopár príkladov ukazujúcich obrovský stavebný rozvoj, ktorý Banská Bystrica v posledných rokoch zažíva. Nákupné centrá, bytové komplexy, rôzne drobné projekty na menšie bytovky či zopár nových domov menia tvár mesta s dlhou a rozmanitou históriou.

Exprimátor Nových Zámkov rozdával zlaté padáky. Odsúdili ho na päť rokov väzenia (eTREND)
Bývalého primátora Nových Zámkov Gejzu P. a prednostu mestského úradu Petra Ágha odsúdil v stredu Okresný súd v Nových Zámkoch za obzvlášť závažný zločin porušovania povinnosti pri správe cudzieho majetku spolupáchateľstvom na päť rokov väzenia nepodmienečne. Rozsudok nie je právoplatný. Informuje o tom portál týždenníka Plus 7 dní.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad