topspravy.sk mať prehľad
sobota, 20.1.2018 | Meniny má Dalibor

VIDEO krvavej drámy v cirkuse: Koňa napadli tiger a lev, z krutých rán biču mrazí (Topky)
CANGZHOU - Generálka v čínskom cirkuse sa obrátila na strhujúcu drámu. Počas skúšky agresívny tiger spoločne s útočiacou levicou napadli koňa. Pracovníci ich museli skrotiť bičom a policou. Cirkus čelí ostrej kritike, ľudia obviňujú cirkus z týrania zvierat.

ZOZNAM: Xiaomi ide aktualizovať 40 modelov na MIUI 9! Je medzi nimi aj ten tvoj? (Topky)
BRATISLAVA - Čo sa aktualizácií týka, jeden výrobca pre svoju komunitu robí podstatne viac, než konkurencia. Je to samozrejme Xiaomi, spoločnosť, ktorá včera oznámila, že na najnovší systém MIUI 9 bude aktualizovať až 40 rôznych modelov.

Slováci, POZOR na lekárske stránky: Rozbehol sa trend falošných doktorov (Topky)
BRATISLAVA - Každý z nás chce vyzerať mladšie, krajšie, chudšie, či byť zdravší. V dobe, kedy je internet našou každodennou súčasťou, je o to jednoduchšie nájsť si tipy, triky a výrobky, ktoré by nám k tomu mali dopomôcť. Nie všetko je však také, ako sa zdá.

KONEČNE! Mulder a Scullyová z Aktov X majú po 25 rokoch SEX (Topky)
LOS ANGELES - Dopriali im! Seriál Akty X sa v minulosti tešil slušnej obľube. Aj preto sa tvorcovia nedávno rozhodli, že ho oživia. Neodmysliteľnou súčasťou mysteriozného počinu sú zvláštni vyšetrovatelia Fox Mulder a Dana Scullyová, medzi ktorými bolo vždy cítiť akési sexuálne napätie. Nečudo, že keď sa agenti FBI ocitli spolu v posteli, herečka Gillian Anderson (49) neskrývala svoje nadšenie.

Slávna Češka bola pod sakom nahá: Prsia spútané reťazami! (Topky)
ŽENEVA - Do očí jej pozeral málokto! Slávna modelka Karolína Kurková (33) je často pozývaná na rôzne prestížne podujatia. Počas uplynulého týždňa zavítala napríklad do Švajčiarska, kde sa konala párty, ktorú usporiadal výrobca luxusných hodiniek. Blondínka si pri tej príležitosti obliekla odvážny outfit, pod ktorý si nevzala podprsenku. A o rozruch bolo postarané!

Horor deň pred pohrebom: Otvorili rakvu a... mŕtva žena (†33) porodila dieťa! (Topky)
MTHAYISI - Takýto prípad svet hádam ešte nepamätá. V Južnej Afrike porodila mŕtva žena. Práve keď sa ju desať dní po smrti chystali pochovať, objavili v truhle dieťa. Bohužiaľ, aj to už bolo mŕtve, keďže matka ho nemala ako vyživovať.

Tieto melóny sú minulosťou! Kontroverzná hviezda sa zbavila megapŕs (Topky)
LOS ANGELES - A dosť! Povedala si Amber Rose (34), ktorú preslávili nielen kratučké vlasy, ale aj zadok a prsia XXL rozmerov. Kontroverzná hviezda sa v týchto dňoch rozhodla pre radikálny krok. Zašla sa odborníkmi a dala si svoje megavnady zmenšiť. Prečo tak urobila?!

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad