topspravy.sk mať prehľad
utorok, 23.4.2019 | Meniny má Vojtech

David (27) varuje pred dovolenkou na Tenerife: To, čo sa stalo jemu, mohlo skončiť veľmi zle (Topky)
TENERIFE - Írsky mladík varoval turistov smerujúcich na španielsky ostrov Tenerife, aby boli ostražití po tom, čo ho postriekali drogou znásilňovačov, ktorá úplne opantala jeho zmysly. David Nelson (27) sa pre Irish Independent podelil so svojou hroznou skúsenosťou s cieľom zvýšiť povedomie o nebezpečnej droge zvanej "Diablov dych". Pod jej vplyvom sa nechal pohodlne okradnúť a peniaze si vzala žena, ktorú stretol na ulici, keď sa ho pokúsila zviesť.

Hantuchovej NAJSEXI FOTO: Tá je ale... MŇAM! (Topky)
RÍM/BRATISLAVA - Daniela Hantuchová je nielen športovkyňa s mnohými úspechmi na konte, ale aj mimoriadne pekná žena. Roky patrila k tým najkrajším tenistkám na kurtoch. Neohurovala športovými svalmi, ale skôr mierami modelky. Pozrite na jej najsexi fotografie.

Odmietajú podriadení plniť Trumpove príkazy? Americký prezident odpovedal jedinou vetou (Čas.sk)
Americký prezident Donald Trump v pondelok poprel, že by jeho podriadení odmietali počúvať jeho príkazy. Reagoval tak na otázky, ktoré sa týkali pasáže zo správy osobitného vyšetrovateľa Roberta Muellera zverejnenej vo štvrtok.

RAPTAG: Dissuje Rytmus v novej skladbe Brančiho Kováča? Rida Radar dáva o sebe vedieť (Topky)
BRATISLAVA - Rytmus je späť v rapovej hre s novými skladbami zo série Bengorovky. O nej sme už v Raptagu hovorili, v tej najnovšej sa však viac či menej priamo naváža do Brančiho Kováča alias Veca. Za to, že: „Pred troma rokmi si sa hádal za underground / Prečo dnes točíš reklamy? / Prečo taká zmena?“

Len šnúrky! Dcéra Lionela Richieho na pláži... kúsoček a bude to neprístupné (Pravda)
Hoci veľkú vlastnú kariéru zatiaľ v živote neurobila, patrí medzi obletované a obdivované celebrity. Dcéra speváka Lionela Richieho Sofia si pozornosť vyslúžila svojimi sexy krivkami, ale aj vzťahom so známym plejbojom.

Legendárne závody sa zmenili na mesto duchov: VIDEO (ne)slávneho Istrochemu v polčase rozpadu (Topky)
BRATISLAVA - Jednu z najväčších fabrík v hlavnom meste vlastní veľkopodnikateľ Andrej Babiš prostredníctvom spoločnosti Duslo, ktorá je dcérskou firmou Agrofertu. V 90. rokoch závod figuroval pod názvom Istrochem a v roku 2002 Tepláreň III. V súčastnosti Tepláreň III. a okolité budovy chátrajú.

Predávkoval sa liekmi a mal 100 kíl: Eminem oslavuje 11 rokov totálnej abstinencie (Čas.sk)
Spevák Eminem sa cez víkend fanúšikom pochválil medailou. Nezískal ju ako ocenenie za svoje hudobné diela, ale ako uznanie jedenástich rokov totálnej abstinencie.

Autobus v Bolívii padal niekoľko stoviek metrov do rokliny: Nehodu neprežilo 25 ľudí (Topky)
YOLOSA - Pri nehode autobusu, ktorý sa v Bolívii po čelnej zrážke s iným vozidlom zrútil do hlbokej rokliny, zahynulo najmenej 25 ľudí a ďalších 24 utrpelo zranenia. Informovala o tom bolívijská polícia s tým, že niektorí zranení sú vo vážnom stave.

Škodí im smútok aj radosť. Tetánia ničí životy najmä mladým (Aktuality)

Mnohí sú dlhé mesiace nepochopení a označovaní za hypochondrov. Potom si vypočujú diagnózu s názvom tetánia. Čo spúšťa ochorenie, ktoré vám nedovoľuje chodiť, jesť, tešiť sa ani smútiť.

Federálny súd jej zamietol sťažnosť proti opätovnému zadržaniu: Informátorka WikiLeaks odmietla vypovedať (Čas.sk)
Federálny odvolací súd v americkom meste Richmond v štáte Virgínia zamietol v pondelok sťažnosť bývalej informantky platformy WikiLeaks Chelsey Manningovej proti jej predbežnému zadržaniu.

Po očkovaní prišlo zle stovkám detí: Rodičia v Pakistane od zlosti podpálili nemocnicu (Čas.sk)
Niekoľko stoviek školákov v Pakistane v pondelok muselo byť prevezených do nemocnice, keď im po očkovaní proti detskej obrne prišlo zle.

Rodinu Hrdličkovcov pozná málokto, z Československa urobili automobilovú veľmoc (Aktuality)

Žiadna iná rodina v Československu sa nepodieľala na záchrane a rozvoji automobilového priemyslu ako práve Hrdličkovci.

Veľký manuál zvodcu: Ako zbaliť ženu v 7 účinných krokoch (Čas.sk)
Dostať sa do blízkosti tej, ktorá vám padla do oka, nie je vždy práve najľahšia záležitosť. Keď sa to podarí, prichádza otázka: ako zbaliť ženu?

Jessica Simpson ukázala prvýkrát dcérku! Toto je veľkonočný rodinný portrét (Pravda)
Počas veľkonočného víkendu sa speváčka a dizajnérka Jessica Simpson podelila o prvý záber novonarodenej dcérky Birdie.

Tehotná Jasmina Alagič: Stále to pred ňou schovávajú! (Topky)
BRATISLAVA - Veľká noc a s ňou spojené voľné dni pre mnohých znamenajú oddych, tradície a hory dobrého jedla. To miluje aj moderátorka a čoskoro aj mamička Jasmina Alagič (29). Hrozilo však, že si počas sviatkov nezamaškrtí.

Najbližší smútia za bývalým predsedom vlády: Peter Colotka († 94) zomrel počas Veľkej noci (Čas.sk)
Bývalý dlhoročný československý komunistický funkcionár a slovenský premiér Peter Colotka († 94) zomrel počas Veľkej noci.

Chceli sa dostať do Británie: V Lamanšskom prielive zadržali 36 migrantov (Čas.sk)
Tridsaťšesť migrantov, ktorí sa pokúsili v troch malých lodiach dostať do Británie cez Lamanšský prieliv, vzali v pondelok na svoju palubu plavidlá britskej pohraničnej stráže a neziskovej dobrovoľníckej organizácie Royal National Lifeboat Institution (RNLI). Informovala o tom televízia Sky News.

Plakala som a plakala, povedala Pink o reakcii na online kritiku jej detí (Pravda)
Speváčka Pink má dosť nenávistných komentárov na internete a sociálnych sieťach. Prezradila aj to, čo plánuje urobiť.

Fabriku duchov v Malackách posunuli ku Kalavskej. Čo s ňou bude, ostáva tajomstvom (Aktuality)

Pavilón za milióny eur ležal roky ladom, teraz o neho prejavilo zájem ministerstvo zdravotníctva. Aké konkrétne plány má s budovou, však nikto nevie.

Porošenko sa nevzdáva: Za prezidenta pôjdem kandidovať znova (Čas.sk)
Dosluhujúci ukrajinský prezident Petro Porošenko, ktorého v nedeľňajšom druhom kole prezidentských volieb porazil komik Volodymyr Zelenskyj, prisľúbil v pondelok svojim prívržencom, že o prezidentský úrad sa opäť pokúsi v budúcich voľbách. Informovala o tom agentúra AP.

Jednoznačné víťazstvo Zelenského označujú ako novú éru: Čo prinesie Ukrajine komik prezident? (Čas.sk)
Zdrvujúca výhra známeho herca. Po piatich rokoch vlády Petra Porošenka (53) nastupuje do prezidentského kresla na Ukrajine komik Volodymyr Zelensky (41).

Južné Mexiko zasiahlo zemetrasenie: Z výškových budov museli evakuovať stovky ľudí (Čas.sk)
Južné Mexiko v pondelok zasiahlo zemetrasenie o sile 5,4 stupňa, otrasy boli cítiť aj v hlavnom meste, kde bolo z chvejúcich výškových budov evakuovaných niekoľko stoviek zamestnancov.

Malý chlapček našiel pod vankúšom zbraň, strelil si ňou do hlavy: Fatálne následky! (Čas.sk)
Malý chlapček našiel pod poduškou zbraň, strelil si ňou do hlavy.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad