topspravy.sk mať prehľad
sobota, 20.7.2019 | Meniny má Iľja/Eliáš

Začiatky hviezdnej modelky: Dablérku jej robila známa Slovenka! (Topky)
LOS ANGELES - Modelka Gisele Bündchen (39) sa v roku 2004 zaradila k najlepšie zarábajúcim kráskam vo svojom odvetví. Už predtým ale pri nakrúcaní zvykla používať dablérky. V roku 2002 za ňu v istých scénach v reklame zaskakovala Silvia Šuvadová (46).

Bödörovci môžu naďalej kšeftovať so štátom: Bonul dostal najvyššiu previerku! (Čas.sk)
Bödörovci môžu otvárať šampanské. Ich strážna služba Bonul, ktorej sa extrémne darí v biznise so štátom, dostala od Národného bezpečnostného úradu (NBÚ) zelenú a môže sa ďalšie 4 roky uchádzať o lukratívne štátne zákazky. Stalo sa tak napriek viacerým medializovaným kauzám.

50 rokov od misie Apollo 11: Takto ste Mesiac ešte nevideli (Čas.sk)
Malý krok pre človeka, veľký skok pre ľudstvo! Práve dnes uplynulo 50 rokov od chvíle, kedy noha prvého pozemšťana stúpila na povrch Mesiaca a Neil Armstrong pritom predniesol pamätnú vetu.

Zázrak v obci neďaleko Starej Ľubovne: Rómovia triedia odpad (Čas.sk)
Ostatným idú príkladom. V obci Čirč (okr. Stará Ľubovňa) osadníci pravidelne dostávajú vrecia, ktoré plnia separovaným odpadom. Aj vďaka tomu je rómska časť dediny oveľa čistejšia ako donedávna. Obyvatelia osady dostali aj školenie, aby vedeli, ako majú odpad triediť.

Obkľúčení! Zvodná Rumunka v bikinách nemá pokoja, s milencom v hľadáčikoch (Pravda)
Nový románik dostal hneď na úvod poriadne drsnú ranu - užiť si súkromie nie je pre milencov Madalinu Gheneu a Vita Schnabela jednoduché.

Richarda zatkli v Mali, zostal bez dokladov: Prípad sa pohol, väzeň sa vracia domov (Čas.sk)
Neuveriteľný príbeh! Richarda Čecha (45) zatkli v africkom Mali a vo väzení strávil viac ako 2 roky. Po prepustení zostal bez dokladov a podľa jeho slov sa nevedel dostať domov. Až po zverejnení článku v Novom Čase sa úrady rozhýbali a ťažko skúšaný Slovák sa môže opäť vrátiť.

Mali s ním trpezlivosť 34 rokov! Cruise sa teraz chce fanúšikom odmeniť (Pravda)
Do kín už čoskoro príde nový Terminátor, ktorý nakrútili 35 rokov od vzniku prvého filmu. A nie je to jediná novinka.

Pred 50 rokmi sme pokorili Mesiac: VIDEO Je to malý krok pre človeka, ale veľký skok pre ľudstvo (Topky)
MYS CANAVERAL/PRAHA - Americký astronaut Neil Armstrong povedal pred pol storočím vetu, ktorá sa stala jedným z najslávnejších výrokov 20. storočia. "Je to malý krok pre človeka, ale veľký skok pre ľudstvo," komentoval okamih, kedy sa 20. júla 1969 hodinu pred polnocou floridského času (v Československu boli vtedy skoro štyri ráno) ako prvý pozemšťan dotkol svojimi nohami Mesiaca. Na cestu sa vydal spolu s Edwinom Aldrinom a Michaelom Collinsom o štyri dni skôr. Od zásadného momentu, ktorý sa stal terčom aj mnohých konšpirácií, teraz uplynie 50 rokov.

Umlčaní: Ako požiadal novinár Kuciak priateľku Martinu v Gruzínsku o ruku (Aktuality)

„Martina, Jano sa ťa niečo py´ta!“ vytrhla Zlata dcéru z mrákot. Martine otázka neunikla, dobre ju počula. Len akosi v prvej sekunde nedokázala zareagovať. Kľačiacemu Janovi sa hodila do náručia. „Áno, vezmem si ťa,“ zašepkala. „To bolo také krásne, Martina bola červená ako pivónia,“ hovorí Janka Kuciaková.

Zabudnite na všetko, čo ste videli. Toto je seriál, ktorý Vám nedá vydýchnúť (Aktuality)

Už túto jeseň sa na obrazovky dostane seriálová novinka, ktorá má všetky atribúty stať sa novým televíznym fenoménom.

Gazdiná Helena Vondráčková: Svieti na vlastnom džeme (Čas.sk)
Česká spevácka hviezda Helena Vondráčková (72) sa vie zvŕtať nielen na pódiách, ale aj v kuchyni. Chvíle voľna sa však rozhodla využiť aj aktívne pri sporáku.

Americké jednotky na území Saudskej Arábie: Krajiny chcú posilniť stabilitu a bezpečnosť (Čas.sk)
Saudská Arábia sa rozhodla prijať na svojom území americké jednotky v spoločnej snahe s Washingtonom posilniť bezpečnosť a stabilitu v regióne.Informovala o tom v sobotu agentúra AFP s odvolaním sa na saudskoarabské ministerstvo obrany.

Dozimetre sme nemali, ale k atómovému jazeru sme sa neodvážili (rozhovor) (Aktuality)

Slováci boli na jednom z najviac ožiarených miest radiáciou na svete.

Raperka z ukrajinskej škôlky: Všetko je možné, ak to naozaj chcete (Aktuality)

Pred rokom učila deti v škôlke, dnes vypredáva koncerty po celej Európe. Ukrajinská raperka Alyona Alyona vystúpila aj na Pohode 2019.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad