topspravy.sk mať prehľad
pondelok, 16. 1. 2017 | Meniny má Kristína

Rodičia, nezbláznite sa z rodičovstva! (Topky)
Aj vy máte občas pocit, že vám to ako rodičovi všetko prerastá cez hlavu? Množstvo povinností, starosti v práci a málo času na deti. A ak, tak ste napätí, vystresovaní, niekedy dokonca aj vypeníte, lebo je toho naozaj príliš. Máme pre vás tip – vyskúšajte minimalistické rodičovstvo. Aj pri výchove a starostlivosti o deti totiž platí – Menej je viac.

Podpisy pod výzvou poslancovi Mizíkovi, aby sa vzdal mandátu, pribúdajú (O médiách.com)

Podpisy pod výzvou poslancovi Mizíkovi, aby sa vzdal mandátu, pribúdajú

Strana Mariána Kotlebu ĽSNS minulý týždeň zverejnila na Facebooku status svojho člena Stanislava Mizíka, v ktorom kritizoval prezidenta Andreja Kisku za to, koho ocenil. Vadil mu rómsky či židovský pôvod niektorých ocenených.


Lipšic nebojuje za slobodu prejavu vždy rovnako, ubral pri homosexuáloch v Rusku (O médiách.com)


Banášovej talkšou prechádza na RTVS, vo formáte budú zmeny (Mediálne)
Talkšou Trochu inak v SND s Adelou Banášovou už v aktuálnom roku nebude vysielať televízia Ta3, ktorá ju zaraďovala od mája 2013. Reláciu po novom ponúkne RTVS, ktorá chce formát posunúť ďalej.

Markíza má zmeny v manažmente (O médiách.com)

Markíza má zmeny v manažmente

Televízia Markíza bude mať onedlho novú členku manažmentu.

 


Facebook zmazal Havranov text o fašistoch, ktorý písal pre Sme (Mediálne)
Sociálna sieť Facebook zmazala text komentátora Michala Havrana o tom, ako môže vyzerať krajina, ak v nej spravodlivosť zoberú do vlastných rúk rasisti, xenofóbobia a fašisti. Porušoval vraj pravidlá.

Markíza našla novú obchodnú riaditeľku (Mediálne)
Novou riaditeľkou Centra reklamy v skupine Markíza bude Rakúšanka Ina Bauer. Funkcie sa ujme oficiálne od 1. marca. Na Slovensko prichádza z najväčšej rakúskej súkromnej televízie ATV, kde šéfovala predaju reklamy, marketingu a novým médiám.

Film Všetko alebo nič zdolal rekordy návštevnosti (Dobré noviny)
Romantická komédia režisérky Marty Ferencovej sa tak stala absolútnou jednotkou v návštevnosti slovenských aj českých filmov v kinách počas otváracieho víkendu.

Ako dobre poznáte Slovensko?! (Topky)
Hra Poznáš Slovensko? je putovaním po Slovensku na dvoch ilustrovaných herných plánoch. Cieľom hry je nielen zabaviť sa, ale aj spoznať Slovensko a naučiť sa o ňom viac, ako sú bežné informácie.

Liptov si v tendri na online komunikáciu vybral This is Locco (Mediálne)
Online komunikáciu slovenského výrobcu syrov Liptov bude naďalej zabezpečovať agentúra This is Locco. Na starosti bude mať sociálne siete, web aj novú online kampaň.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad