topspravy.sk mať prehľad
utorok, 23.4.2019 | Meniny má Vojtech

Najbližší smútia za bývalým predsedom vlády: Peter Colotka († 94) zomrel počas Veľkej noci (Čas.sk)
Bývalý dlhoročný československý komunistický funkcionár a slovenský premiér Peter Colotka († 94) zomrel počas Veľkej noci.

Jednoznačné víťazstvo Zelenského označujú ako novú éru: Čo prinesie Ukrajine komik prezident? (Čas.sk)
Zdrvujúca výhra známeho herca. Po piatich rokoch vlády Petra Porošenka (53) nastupuje do prezidentského kresla na Ukrajine komik Volodymyr Zelensky (41).

Spevák Meky Žbirka vyrukoval s novinkou: Vlastná šou po 30 rokoch (Čas.sk)
Lukratívny kšeft v televízii po 30 rokoch! Spevák Miro Žbirka (66) hviezdi na hudobnom nebi a v dávnej minulosti si pričuchol aj k chlebíčku moderátora.

Porošenko sa nevzdáva: Za prezidenta pôjdem kandidovať znova (Čas.sk)
Dosluhujúci ukrajinský prezident Petro Porošenko, ktorého v nedeľňajšom druhom kole prezidentských volieb porazil komik Volodymyr Zelenskyj, prisľúbil v pondelok svojim prívržencom, že o prezidentský úrad sa opäť pokúsi v budúcich voľbách. Informovala o tom agentúra AP.

Nádejná svokra ponúkla žene 9-tisíc eur za rozchod s jej synom: Tento krok bude ľutovať do konca života! (Čas.sk)
Rodičia podplatili svoju nádejnú nevestu, chceli, aby sa rozišla s ich synom.

Vlhová po návrate zo Srí Lanky: Slová, ktoré ani nepotrebujú komentár (Čas.sk)
Séria útokov, ku ktorým došlo v nedeľu na Srí Lanke, otriasla celým svetom. Chladnú nenechala ani slovenskú lyžiarku Petru Vlhovú, ktorá strávila v tejto oblasti niekoľko dní.  

David (27) varuje pred dovolenkou na Tenerife: To, čo sa stalo jemu, mohlo skončiť veľmi zle (Topky)
TENERIFE - Írsky mladík varoval turistov smerujúcich na španielsky ostrov Tenerife, aby boli ostražití po tom, čo ho postriekali drogou znásilňovačov, ktorá úplne opantala jeho zmysly. David Nelson (27) sa pre Irish Independent podelil so svojou hroznou skúsenosťou s cieľom zvýšiť povedomie o nebezpečnej droge zvanej "Diablov dych". Pod jej vplyvom sa nechal pohodlne okradnúť a peniaze si vzala žena, ktorú stretol na ulici, keď sa ho pokúsila zviesť.

Hantuchovej NAJSEXI FOTO: Tá je ale... MŇAM! (Topky)
RÍM/BRATISLAVA - Daniela Hantuchová je nielen športovkyňa s mnohými úspechmi na konte, ale aj mimoriadne pekná žena. Roky patrila k tým najkrajším tenistkám na kurtoch. Neohurovala športovými svalmi, ale skôr mierami modelky. Pozrite na jej najsexi fotografie.

Odmietajú podriadení plniť Trumpove príkazy? Americký prezident odpovedal jedinou vetou (Čas.sk)
Americký prezident Donald Trump v pondelok poprel, že by jeho podriadení odmietali počúvať jeho príkazy. Reagoval tak na otázky, ktoré sa týkali pasáže zo správy osobitného vyšetrovateľa Roberta Muellera zverejnenej vo štvrtok.

Krátko pred pristátím sa zrútilo malé lietadlo s 5 cestujúcimi: Tragická bilancia (Čas.sk)
Pri pondelkovom leteckom nešťastí v americkom štáte Texas zahynulo šesť ľudí. Stroj sa zrútil krátko pred pristátím, zomreli všetci na palube. S odvolaním na miestne úrady o tom informovala agentúra AP.

RAPTAG: Dissuje Rytmus v novej skladbe Brančiho Kováča? Rida Radar dáva o sebe vedieť (Topky)
BRATISLAVA - Rytmus je späť v rapovej hre s novými skladbami zo série Bengorovky. O nej sme už v Raptagu hovorili, v tej najnovšej sa však viac či menej priamo naváža do Brančiho Kováča alias Veca. Za to, že: „Pred troma rokmi si sa hádal za underground / Prečo dnes točíš reklamy? / Prečo taká zmena?“

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad