topspravy.sk mať prehľad
štvrtok, 27. 10. 2016 | Meniny má Sabína

27.10.2016 09:45 Koľko váži úspech ? (Zzz)
O tom, že Matej Beňuš je v súčasnosti jednou z najvýraznejších športových osobností Slovenska, niet pochýb. Ale tušili ste, že je tiež zručný majster, ktorý sám zvládne výrobu nábytku? Spoznajte športové aj nešportové stránky sympatického reprezentanta vo vodnom slalome! Platinovým partnerom v súčasnosti najúspešnejšieho slovenského vodného slalomára v kategórii C1 a strieborného medailistu z OH v Rio de Janeiro Mateja Beňuša sa stala spoločnosť BILLA Slovensko. A viete koľko váži jeho zaslúžená strieborná medaila ? Neuveriteľných 500 gramov, nosiť ju celý deň by bola celkom výzva.

25.10.2016 10:55 Najčastejšie príčiny erektilnej dysfunkcie u mužov, prevencia a liečba (Zzz)
Ak ste sa našli v tejto téme, tak nasledujúci článok bude pre vás. Erektilná dysfunkcia, ako sa odborne nazýva porucha erekcie, stoporenia (stvrdnutia, či postavenia) penisu, v dnešnej dobe postihuje čoraz viac mužov. Nie, vyšší vek nie je jedinou podmienkou. S erektilnou dysfunkciou sa stretávajú muži od 18. tich rokov do staroby. Nad 40 rokov je jej výskyt v približne 52 % ňom zastúpení. Pýtate sa kde je príčina? Aby nebolo čísel málom, tak 20 % prípadov má za následok psychogénna príčina a za približne 80 % prípadov zodpovedá organická príčina. Ak sa chcete dozvedieť viac, tak pokračujte v čítaní nižšie.

24.10.2016 11:45 Ako zlepšiť svoj výkon v spálni? Zabudnite na alkohol, riešenie je v prírode! (Zzz)
Každý muž, ktorý si myslí, že nejaký pohárik sem-tam mu pomôže k lepšiemu výkonu v posteli, sa katastrofálne mýli. Efekt je totiž úplne opačný a riešenie leží niekde inde.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad