topspravy.sk mať prehľad
piatok, 25.5.2018 | Meniny má Urban

25.05.2018 10:35 Všetko o ochorení štítnej žľazy (Zzz)
Štítna žľaza je dnes pálčivou témou na poli zdravia. Všetky generácie od dospelých a ich rodičov cez mladých až po deti, čoraz viac ľudí, najmä žien, počúva, že za ich únavu, priberanie, otupenosť mozgu, problémy s pamäťou, bolesti, tŕpnutie a necitlivosť, nespavosť, vypadávanie vlasov, návaly tepla, precitlivenosť na teploty, zápchu, nafukovanie, úzkosť, depresiu, búšenie srdca, stratu libida, nepokojné nohy a mnoho ďalších problémov môže práve štítna žľaza.

25.05.2018 10:10 Ajurvéda. Pratické tipy pre vaše zdravie (Zzz)
Ako si predĺžiť život a dožiť sa vysokého veku v zdraví? Aká má byť harmonická strava? Ako sa zbaviť stresov? Toto je kniha pre vaše zdravie. Zoznamuje nás s princípmi zdravia, so základmi harmonickej stravy, najznámejšími bylinami, dozviete sa o detoxikácii a omladení organizmu a spoznáte jednoduché meditačné a dychové cviky.

25.05.2018 00:00 SÚŤAŽ: Zdraví a oddýchnutí v Thermalparku Dunajská Streda (Zzz)
Snom každej ženy i muža je príjemný oddych a relax v prostredí Thermalparku Dunajská Streda s množstvom služieb a možností. A práve preto vám ako jediný thermalpark na Slovensku ponúka exkluzívnu novinku – hydromasážnu posteľ VelusJet.

22.05.2018 00:00 Aké výhody ponúka zdravotná poisťovňa mamičkám? (Zzz)
Podľa slov mnohých mamičiek je práve tehotenstvo a dlho očakávaný príchod bábätka na svet tým najkrajším obdobím, aké existuje. Ak chcete vedieť, ako pomáha zdravotná poisťovňa mamičkám a aké výhody môže mamička a bábätko získať, čítajte ďalej.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad