topspravy.sk mať prehľad
nedeľa, 24. 7. 2016 | Meniny má Vladimír

24.07.2016 13:45 Michal (24) prepadol v Galante matku s dieťaťom, polícia ho vypátrala (JOJ)
GALANTA - Polícii sa podarilo zadržal 24 ročného Michala, ktorý bol hľadaný pre zločin lúpeže. V piatok krátko po 19-tej hodine ho policajti zadržali v Šoporni a umiestnili do cely policajného zaistenia. Muž napadol 44-ročnú ženu, ktorá ho zobrala ako stopára z benzínky na kúpalisko. Udieral ju opakovane do hlavy pred očakmi jej malej dcéry, následne jej kradol kabelku a ušiel.

24.07.2016 11:15 Tragická nehoda pri Rožňave. Peter (†34) neprežil zrážku s dodávkou (JOJ)
ROŽŇAVA - Vážna dopravná nehoda sa stala v obci Krásnohorské Podhradie pri Rožňave. Dodávka sa tam zrazila s motorkárom. Tridsať štyri ročný Peter utrpel pri nehode vážne zranenia, pri prevoze do nemocnice zomrel.

23.07.2016 19:45 Expert na terorizmus: útočník sa môže inšpirovať aj počítačovou hrou (JOJ)
BRATISLAVA - Európu šokovali tri masakre v priebehu dvoch víkendov za sebou. Reportáže o útokoch vo Francúzsku a Nemecku lámu rekordy sledovanosti a členské štáty Únie z večera do rána prijímajú zvýšené bezpečnostné opatrenia. Ani Slovensko nie je výnimkou.

22.07.2016 17:45 Útočníčku, ktorá dobodala ženu v Prahe, pustili v ten deň z psychiatrie (JOJ)
PRAHA - Tridsaťtriročná žena, ktorá vo štvrtok dobodala v pražskej predajni Tesco v nákupnom centre Nový Smíchov pre ňu neznámu ženu, bola v ten deň prepustená z psychiatrickej liečebne v Bohniciach. Informoval o tom dnes Český rozhlas. Napadnutá po prevoze do nemocnice zomrela.

22.07.2016 15:30 Kuriózna krádež na farme pri Prešove. Zmizla 700 kilová krava a 10 teliat (JOJ)
PREŠOV - Na farme pri Podhoranoch na východe Slovenska vyčíňali zlodeji dobytka. Odniesli si 10 teliatok a jednu 700 kilovú kravu. Aj miestny farmár si láme hlavu nad tým, ako toľko kusov dobytka vo voľnej ohrade pochytali a ako ich odviezli. Tomu, kto poskytne hodnovernú informáciu o zlodejoch, sľubuje slušnú odmenu.

22.07.2016 14:45 Pri Turčianskych Tepliciach sa prevrátil kamión, drogéria skončila v priekope (JOJ)
TURČIANSKE TEPLICE - Pri motoreste Šturec neďaleko Turčianskych Teplíc sa prevrátil kamión plne naložený drogériou. Havarovaný kolos zablokoval jeden jazdný pruh a časť nákladu skončila v priekope. Rumunský vodič tvrdil, že mu praskla pneumatika a nad kamiónom stratil kontrolu.

22.07.2016 09:15 V Myjave sa stratila žena, polícia nasadila do pátrania vrtuľník (JOJ)
MYJAVA - Policajný vrtuľník hľadal viac ako šesť hodín stratenú ženu, ktorá je podľa polícia psychiatrickou pacientkou. Polícia ženu našli o deviatej hodine večer.

22.07.2016 08:30 Na Myjave sa stratila žena, polícia nasadila do pátrania vrtuľník (JOJ)
MYJAVA - Policajný vrtuľník hľadal viac ako šesť hodín stratenú ženu, ktorá je podľa polícia psychiatrickou pacientkou. Polícia ženu našli o deviatej hodine večer.

21.07.2016 18:15 Čo vláda dá učiteľom, zoberie vedcom. Budú prepúšťať (JOJ)
BRATISLAVA - Zámer ministerstva financií zmenšiť tohtoročný rozpočet Slovenskej akadémie vied o milión eur rozhorčil nielen vedeckú obec, ale aj učiteľov, pre ktorých časť týchto peňazí má ísť na zvýšenie platov. Pokiaľ k tomu dôjde, ústavy Slovenskej akadémie vied budú musieť niektorých pracovníkov prepustiť. Nemuseli by, keby chýbajúce peniaze podľa nich ministerstvo hľadalo u aktérov korupčných afér a podvodov s DPH .

21.07.2016 17:00 Dôchodca, ktorý rozrezával v autobusoch sedadlá, do väzenia nepôjde (JOJ)
KOŠICE - Dôchodcu z Košíc, ktorý ničil sedadlá v autobusoch MHD, uznali vinným z poškodzovania cudzej veci. Hrozilo mu väzenie na jeden rok, napokon mu sudca uložil podmienečný trest. Dostal tri mesiace s podmienečným odkladom na jeden rok.

21.07.2016 17:00 Tragická nehoda pri Žiari nad Hronom. Vodič dodávky sa nepripútal (JOJ)
ŽIAR NAD HRONOM - Neďaleko Žiaru nad Hronom zahynul 46-ročný poľský vodič dodávky. Vozidlo zbehlo dolu prudkým svahom, doslova preletelo cez odvodňovací kanál a skončilo v poli. Vodič nebol pripútaný a utrpel mnohopočetné vnútorné poranenia.

21.07.2016 15:45 Poliaci si v Prievidzi prenajali halu, aby v nej produkovali drogy (JOJ)
PREIVIDZA - Podnikanie štyroch Poliakov prekazili policajti z Národnej kriminálnej agentúry. Vo výrobnej hale v Prievidzi vyrábali nelegálny tovar. Jedným cyklom dokázali vyprodukovať niekoľko desiatok kilogramov drog.

21.07.2016 12:15 Farára zbil, ukradol mu 600 eur a auto. Polícia po útočníkovi pátra (JOJ)
RADAVA - Zlodej okradol a spôsobil vážnu zlomeninu farárovi z Radavy (okres Nové Zámky). Najprv ho sotil do priekopy a potom sadol do auta, ktoré duchovný zaparkoval pri ceste. Naštartoval kľúčikmi, ktoré zostali v spínacej skrinke.

20.07.2016 19:00 Šéf poriadkovej polície tvrdí, že neeviduje žiadne sťažnosti policajtov spred Reduty (JOJ)
BRATISLAVA - Aféra s policajtmi pred bratislavskou Redutou pokračuje. V stredu sa vyjadril šéf poriadkovej polície. Tvrdí, že neeviduje žiadnu sťažnosť.

20.07.2016 16:15 Opitý motorkár narazil do policajného auta, nafúkal takmer dve promile (JOJ)
MARKUŠOVCE - Policajtom z Markušoviec (okres Spišská Nová Ves) sa nepozdával motorkár, ktorého stretli na ulici v obci. Chceli ho skontrolovať, no motorkár nezastavil a buchol do služobného auta. Policajti rýchlo naskočili do auta a začala sa naháňačka. Tridsaťosemročný muž si motorkár vzal od svojho príbuzného.

20.07.2016 14:15 Polícia zasahuje v Mochovciach, razia sa týka exdodávateľa (JOJ)
MOCHOVCE - Slovenské elektrárne po dvoch rokoch znova zaujali slovenskú políciu. Konkrétne Atómová elektráreň Mochovce. Práve v tejto jadrovej elektrárni robí Národná kriminálna agentúra (NAKA) policajnú raziu. Slovenské elektrárne, ktoré majú na starosti dostavbu Mochoviec a ktoré vlastnia túto elektráreň, policajnú raziu potvrdili.

20.07.2016 14:00 Polícia zasahuje v Atómovej elektrárni Mochovce (JOJ)
MOCHOVCE - Slovenské elektrárne po dvoch rokoch znova zaujali slovenskú políciu. Konkrétne Atómová elektráreň Mochovce. Práve v tejto jadrovej elektrárni robí Národná kriminálna agentúra (NAKA) policajnú raziu. Slovenské elektrárne, ktoré majú na starosti dostavbu Mochoviec a ktoré vlastnia túto elektráreň, policajnú raziu potvrdili.

20.07.2016 13:00 V obci Veľká Ida našli telo mladíka (†16), mal pri sebe vrecko s toulénom (JOJ)
VEĽKÁ IDA - Vo vodovodnej šachte v obci Veľká Ida zomrel 16-ročný mladík. Pri tele sa údajne našlo aj vrecúško od toluénu. Mariánovi príbuzní sú presvedčení o tom, že ho niekto zabil. Ich syn vraj nikdy nepil a neužíval ani žiadne iné omamné látky.

20.07.2016 12:00 Milka Zimková sa po 34 rokoch vrátila do Fintíc, kde točila Pásla kone na betóne (JOJ)
PREŠOV - Nemáš chlopa, nemáš pravdy. To je replika z legendárneho filmu z prostredia slovenského vidieka Pásla kone na betóne, ktorý má už 30 rokov. Stále láka množstvo divákov

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad