topspravy.sk mať prehľad
piatok, 9. 12. 2016 | Meniny má Izabela

09.12.2016 18:15 Notebook roka 2016: Výsledky hlasovania (eTREND)
„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. Zostáva už len prezradiť ich vám, hlasujúcim, ktorým zároveň ďakujeme za účasť. V tomto roku hlasovalo enormných 22 557 ľudí.

08.12.2016 17:15 Uber má na Slovensku nového šéfa, prišiel z Googlu (eTREND)
Novým generálnym riaditeľom spoločnosti Uber pre Českú republiku a Slovensko sa stal Tomáš Peťovský (32). Ako informovala spoločnosť, jeho úlohou bude nielen zabezpečiť hladké fungovanie služby z pohľadu užívateľov, ale najmä zaistiť ďalší rozvoj a rast spoločnosti, prehĺbiť spoluprácu a dialóg s obchodnými partnermi, odbornými organizáciami a verejnou správou.

08.12.2016 00:15 Aj vaša firma si zaslúži viac. Legendárna spoľahlivosť teraz s garanciou servisu priamo u ... (eTREND)
Inzercia | "Je jedno, v akom biznise pôsobíme. Všetci kladieme na zákaznícky servis čoraz väčšie nároky. O to viac to platí v podnikateľskom prostredí, kde skutočne nemáte čas zaoberať sa vecami, ktoré majú jednoducho iba fungovať a nie váš biznis brzdiť." hovorí Ján Baliak, Managing Director MARSANN IT.

07.12.2016 18:15 Virtuálna pitevňa z dielne Slovákov dorazila medzi študentov (eTREND)
Študenti Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave patria k prvým na Slovensku, ktorí sa na skúšky budú môcť pripravovať aj pomocou okuliarov pre virtuálnu realitu.

07.12.2016 00:15 Strašidlá na slovenských hradoch to budú mať zrátané (eTREND)
Inzercia | Operátor Slovanet prichádza s ďalším využitím vlastnej telekomunikačnej siete LoRaWAN pre tzv. internet vecí (IoT). Umožní meranie, vyhodnocovanie a riadenie mikroklímy v budovách. Medzi jeho možnosťami je síce aj overovanie podozrení na paranormálne javy, prevádzkovateľom hradov, zámkov a múzeí však prinesie predovšetkým zlepšenie ochrany exponátov pred nežiaducimi vplyvmi teploty, vlhkosti, svetla a iných rizikových faktorov.

06.12.2016 20:15 Apple nečakane neuspel, americký najvyšší súd sa postavil na stranu Samsungu (eTREND)
Americký najvyšší súd sa v mnohoročnom patentovom spore medzi výrobcami smartfónov Apple a Samsung Electronics postavil na stranu juhokórejskej spoločnosti. Osemčlenné plénum súdu jednomyseľne zamietlo rozsudok nižšej súdnej inštancie, podľa ktorej mal Samsung americkému konkurentovi za skopírovanie niektorých dizajnových prvkov jeho telefónov iPhone zaplatiť 399 miliónov dolárov.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad