topspravy.sk mať prehľad
nedeľa, 27.5.2018 | Meniny má Iveta

26.05.2018 17:15 Egyptský súd nariadil kvôli videu o Mohamedovi zablokovať YouTube (eTREND)
Egyptský súd v sobotu nariadil zablokovať na mesiac prístup k internetovému serveru YouTube kvôli protiislámskemu videu, ktoré očierňuje proroka Mohameda. Agentúre Reuters to oznámil právnik, ktorý sa prípadom zaoberá. Ide o konečné rozhodnutie, proti ktorému sa nemožno odvolať.

26.05.2018 08:15 Top novinky pre PS4: Detroit otvára morálny svet androidov, Omensight vražedný puzzle (eTREND)
Recenzia | PlayStation 4 pokračuje v expanzii kvalitných hier, májový nášup vedie sci-fi Detroit: Become Human, pridávajú sa aj dve akcie Dragon’s Crown Pro a Omensight.

24.05.2018 22:15 Čerstvé HTC U12+ má najlepší duálny fotoaparát na trhu (eTREND)
HTC sa nepridalo k davu a jeho nová vlajková loď má dostatok čŕt, ktoré ju odlišujú od konkurencie. Nie je však iba iná. Vylepšila unikátne ovládanie stlačením mobilu a fotoaparát dostal doteraz najvyššie hodnotenie DxOMark.

24.05.2018 12:15 Facebook sa nechystá odškodniť Európanov za zneužitie ich dát (eTREND)
Americká internetová spoločnosť Facebook pravdepodobne neodškodní zhruba 2,7 milióna svojich európskych používateľov, ktorých osobné údaje zneužila analytická spoločnosť Cambridge Analytica.

22.05.2018 11:15 Slovensko má po Pellegrinim novú digitálnu líderku (eTREND)
Novou digitálnou líderkou Slovenska (Digital Champion) sa stala generálna riaditeľka sekcie riadenia informatizácie na Úrade podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu (ÚPVII) Martina Slabejová. Na tomto poste tak vystriedala súčasného premiéra SR Petra Pellegriniho (Smer-SD). V utorok na konferencii Jarná Itapa to oznámil vicepremiér Richard Raši (Smer-SD).

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad