topspravy.sk mať prehľad
sobota, 24.6.2017 | Meniny má Ján

24.06.2017 08:15 V júni sa jazdí všade. Vybrali sme päť nových videohier na kolesách (eTREND)
Recenzia | WipeOut, Cars 3, Dirt 4, MXGP 3 sú známe série, ktoré sa objavujú s pravidelnosťou, akurát v odlišnom časovom intervale. Napríklad kým MXGP 3 prichádza rok po predchodcovi, MotoGP 17 prišlo po dvoch. Pri DiRT 4 možno hovoriť o šesťročnej pauze. A Cars 3 sú sprievodca k rovnomennému filmu, ktorý sa len minulý týždeň objavil aj v našich kinách.

23.06.2017 17:15 YouTube čakajú zmeny, pomaly sa mení na Netflix (eTREND)
Každý piaty obyvateľ tejto planéty minimálne raz za mesiac pozerá YouTube. S týmito obrovskými číslami sa pochválila výkonná riaditeľka služby Susan Wojcicki na konferencii VidCon. Veľký dôraz bude stránka klásť na videá s virtuálnou realitou.

23.06.2017 16:15 E-bajk alebo E-skúter? Ako sa jazdí na zvláštnom elektrickom hybride (eTREND)
Vychytávka týždňa | V Číne je to veľký hit. Z tradičného pohľadu ani bicykel (nemá pedále), ani skúter (nemá na to rozmery ani rýchlosť). Otestovali sme Smart City Bike, ktorý chce na Slovensku predávať firma Antik, známa zatiaľ najmä ako internetový a televízny operátor.

23.06.2017 15:15 Zľavová hliadka: Oculus Rift za výbornú cenu. A tiež naša obľúbená myš (eTREND)
Oculus Rift urobil pre virtuálnu realitu to, čo spravil iPhone pre svet smartfónov. Obsahu stále pribúda a s novými ovládačmi Touch pribudla možnosť interakcie s virtuálnym prostredím.

22.06.2017 19:15 Razer Blade Stealth môže vydržať na jedno nabitie až 15 hodín (eTREND)
Notebooky od firmy Razer nevidíme v našich končinách pričasto. Na domácom americkom trhu však patria medzi špičku svojím herným príslušenstvom s prémiovou cenovkou. Spracovaním a kvalitou môžu konkurovať tradičným modelom ako Macbook Pro, Spectre 13 od HP alebo XPS 13 od spoločnosti Dell.

22.06.2017 13:15 OnePlus 5 je ako iPhone s dvojnásobnými parametrami za polovičnú cenu (eTREND)
Značka OnePlus je na smartfónovej scéne nevšedným zjavom. Každý rok prakticky predstaví len jediný nový model a kombináciou kvalitného spracovania a vyladeného softvéru, navyše v pomerne lákavých cenách, získala za posledné roky veľa fanúšikov. Teraz ich počet chce rozšíriť novým modelom OnePlus 5 s kráľovskou výbavou.

21.06.2017 19:15 Tertill je robotický záhradník od tvorcu iRobota Roomba (eTREND)
Roomba, ale aj iné robotické vysávače sa pomaly stávajú bežnou súčasťou domácností. Joe Jones, ktorý pracoval vo firme iRobot sa teraz už ako člen Franklin Robotics pustil nie do čistenia podláh, ale záhradných záhonov. Tertill vie denne vyplieť burinu bez chemikálií a nabíjania.

21.06.2017 05:15 Aj steny majú uši: Ako špehovať vlastných zamestnancov (eTREND)
Nie vždy je to paranoja. Sledovanie zamestnancov a archivácia ich aktivít na pracovisku (niekedy aj mimo neho) patrí k obľúbeným kratochvíľam korporátneho manažmentu. Či už o tom boli zamestnanci informovaní, alebo zber údajov prebieha tajne a bez ich vedomia, vrcholové vedenie ospravedlňuje špehovanie zamestnancov v mene bezpečnosti a produktivity.

20.06.2017 14:15 Alza predáva Tesly. Model S a Model X v takmer plnej výbave (eTREND)
Jeden z najväčších predajcov najprv spotrebnej elektroniky a teraz už takmer všetkého nedávno ohlásil, že do portfólia produktov pridá aj elektrické automobily. Na sklade už majú sedan aj SUV od Tesly.

20.06.2017 05:15 Pekelne červeno-čiernu sériu Omen si užijú aj slovenskí hráči (eTREND)
Herný priemysel je spolu s pornopriemyslom najväčším vetrom do plachiet vývoja počítačových technológii. Hráči patria k najnáročnejším, čo sa výkonu týka, a podľa viacerých prieskumov tvoria čoraz väčšiu časť tržieb výrobcov tejto techniky. Nedávno začala pre hráčov vyrábať produkty aj firma HP. Rad Omen v podobe počítačov, monitorov a laptopov prichádza aj na slovenský trh.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad