topspravy.sk mať prehľad
nedeľa, 20.8.2017 | Meniny má Anabela

19.08.2017 08:20 Séria Final Fantasy oslávi tridsiatku dvoma výbornými novinkami (eTREND)
V Japonsku patrí Final Fantasy medzi najsilnejšie videoherné značky v histórii. A aj vo zvyšku sveta nabrala obrovskú popularitu. V decembri oslávi tri dekády existencie a aktuálne uvádza dva tituly, ktoré dokazujú jej silu, popularitu, japonskú precíznosť. A ukazuje, prečo sa drží aj po takom čase stále na špici.

17.08.2017 19:15 Stovky smart zámkov sa po chybnej aktualizácii zasekli a vymkli majiteľov (eTREND)
Smart zámky sú budúcnosť. Ako sa ale ukázalo, zatiaľ ešte nie bezproblémová budúcnosť. Naznačuje to skúsenosť s produktmi značky Lockstare. Po tom, čo výrobca na diaľku aktualizoval ich firmvér, došlo k závažnej chybe. A zámky ostali mŕtve.

17.08.2017 12:15 Nový vlajkový smartfón Nokie to skúša s obojstranným selfie a priestorovým zvukom (eTREND)
Nokia sa vrátila na trh a fanúšikovia oslavovali. Trochu nostalgie, trochu túžba po niečom inom než len Galaxy a Xperia - a fínska značka vyrábajúca v Číne sa znova rozbehla. Najprv s dostupnejšími modelmi nižšej a strednej triedy. Teraz už má Nokia aj čistokrvnú vlajkovú loď. Nokia 8 už ale ani zďaleka nebude lákať na pomerne atraktívnu cenu ako Nokie 3, 5 a 6.

17.08.2017 09:15 Bezdrôtovo preniesť film za pár sekúnd? Pracuje sa na tom (eTREND)
Na novej technológii bezdrôtovej komunikácie, ktorá umožní prenos obrovského množstva dát v priebehu krátkej chvíle, pracuje kalifornský start-up Keyssa spolu s firmami Samsung Electronics, Hon Hai Precision Industry a ďalšími. Informovala o tom agentúra Reuters.

17.08.2017 05:15 Váš hnev vidíme, vašu nespokojnosť riešime. ... (eTREND)
„Máte niekto Dell Inspiron 15N-xxx? Ako vám sieťovka berie wifi signál, máte ho stabilný?” Keď sa obrátite s takouto otázkou na nejakú facebookovú skupinu alebo online fórum pre „geekov“, s veľkou pravdepodobnosťou už ani nebudete musieť kontaktovať zákaznícke centrum firmy. Ozve sa vám samo.

16.08.2017 17:15 Čínsky Xiaomi porazil Apple v celom segmente (eTREND)
O produkty v segmente fitnes náramkov a inteligentných hodiniek, označované aj ako wearables (nositeľná elektronika), je stále väčší záujem, o čom svedčí celosvetový nárast predaja. Najsilnejší dopyt je na ázijskom kontinente v Číne, Južnej Kórey, Japonsku či u protinožcov v Austrálii.

16.08.2017 14:15 Galaxy S5 prežil pád z lietadla. Svoje dobrodružstvo pritom nahral na video (eTREND)
Nevšedné šťastie mal majiteľ smartfónu, ktorý mu vypadol počas vyhliadkového letu. Jeho Samsung Galaxy S5 pád nielenže bez ujmy prežil, ale celý svoj „výlet“ nakrútil na video, a potom sa vrátil späť k vlastníkovi.

16.08.2017 12:15 Používate v e-mailoch usmiateho smajlíka? Na ľudí pôsobíte ako tupec (eTREND)
Komunikácia cez Messenger a spol. bez smajlíkov a emojis už ani neexistuje, v pracovných e-mailoch však ide o rozporuplnú záležitosť. Komu si človek môže dovoliť poslať :)? Bude to pôsobiť priateľsky? Pasívno-agresívne? Alebo dokonca nútene a amatérsky?

16.08.2017 09:15 Za polárnym kruhom vznikné najväčšie dátové centrum (eTREND)
V nórskom meste Ballangen, ktoré sa nachádza za polárnym kruhom, má vzniknúť najväčšie dátové centrum na svete. Uviedol to server BBC. Americko-nórska firma Kolos, ktorá za projektom stojí, tvrdí, že chladný vzduch a množstvo vodných elektrární v oblasti pomôžu udržať náklady na energiu v centre na nízkej úrovni.

16.08.2017 00:15 Nejde iba o únik pred pokutou (eTREND)
PR Servis | Nie je veľa tém, o ktorých podnikatelia a manažéri v ostatných mesiacoch čítajú alebo počúvajú viac, ako o novej smernici pre ochranu osobných údajov, známej pod skratkou GDPR (General Data Protection Regulation). Kým titulky článkov a prezentácií sa sústredia na hrozbu vysokých pokút, niektoré podniky doteraz úplne nerozumejú tomu, čo vlastne nariadenie prináša a čo všetko potrebujú za necelý rok, ktorý im zostáva na prípravu, urobiť.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad