topspravy.sk mať prehľad
pondelok, 24. 10. 2016 | Meniny má Kvetoslava

24.10.2016 17:15 Swan sa teší, teleúrad mu pre jeho Štvorku odklepol národný roaming (eTREND)
Úrad pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb rozhodol o spore týkajúcom sa podmienok poskytovania národného roamingu. V praxi to znamená, že Swan - prevádzkovateľ operátora Štvorka - už vie, koľko by mal Slovak Telekomu platiť za využívanie jeho mobilnej siete.

24.10.2016 15:15 Stovky Kórejčanov žalujú Samsung a žiadajú odškodné (eTREND)
Stovky majiteľov problémových telefónov Galaxy Note 7 v Južnej Kórei žalujú ich výrobcu Samsung Electronics. Chcú získať odškodné za komplikácie spojené s výmenou telefónu a za psychickú ujmu spôsobenú používaním rizikového výrobku.

20.10.2016 13:20 Telekom chystá vlastný WhatsApp. Uvedie ho najprv na Slovensku (eTREND)
Spoločnosť Telekom spustí ešte v tomto roku avizovanú messengerovú aplikáciu Immmr, ktorú operátor predstavil pred niekoľkými mesiacmi. Zaujímavosťou je, že Slovensko bude prvý trh, kde sa novinka dostane k používateľom.

20.10.2016 11:20 Nové Tesly budú mať lepšieho autopilota, Musk sľubuje jazdu z L. A. do New Yorku (eTREND)
Všetky nové automobily od amerického výrobcu elektrických vozidiel Tesla Motors budú vybavené sústavou technických zariadení, ktorá po pridaní softvéru umožní jazdu bez zásahu vodiča. Povedal to šéf automobilky Elon Musk. Tesla sa snaží o to, aby z mnohých konkurentov bola prvá, ktorá bude mať na cestách samoriadené vozidlá, keď ich bude možné bežne používať.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad