topspravy.sk mať prehľad
nedeľa, 22.7.2018 | Meniny má Magdaléna

21.07.2018 05:15 Octopath Traveler, Captain Toad a Shining Resonance: Aký je letný Switch mix (eTREND)
Nintendo Switch má za sebou prvý silný rok, predalo sa takmer dvadsať miliónov týchto konzol. Teraz sa potrebuje sústrediť na prísun nových titulov, ktoré by podnietili existujúcich hráčov tráviť s ňou viac času. Systém Nintenda – Jeden blockbuster mesačne – vychádza, indie záujem je vysoký a bude ešte stúpať (už teraz vyjde 20 hier týždenne). Výzvou pre hráčov bude vedieť si vybrať, do ktorej hry investovať.

20.07.2018 10:15 Avast kúpi slovenskú firmu INLOOPX, chce sa zamerať na smart domácnosti (eTREND)
Antivírusová firma Avast sa dohodla na kúpe slovenskej vývojárskej firmy INLOOPX s hlavným sídlom v Žiline. Vďaka tejto transakcii získa Avast vývojárov a ďalších odborníkov, ktorí posilnia tím zameriavajúci sa na bezpečnosť a ochranu smart domácností a mobilných zariadení. Firma to oznámila v tlačovej správe.

19.07.2018 10:15 V McDonald's hrajú na želanie. Slováci vyvinuli interaktívne in-store rádio (eTREND)
Hudba je dnes bežnou súčasťou nákupného prostredia. Obchody a reštaurácie počítajú s tým, že príjemný podmaz zvýši spokojnosť zákazníka i počet položiek v košíku. No ak sa aj zamysleli nad tým, či sa hudba z reproduktorov ľuďom páči alebo nepáči, v zásade nemali veľa možností niečo s tým urobiť. Slovenský start-up Songoroo sa nad tým zamyslel tiež a prišiel so spôsobom, ako si personalizovať posedenie v bare, nákup v butiku či work-out vo fitku.

17.07.2018 17:20 Na Amazone beží letný výpredaj. Pozrite si top desať zliav (eTREND)
Fotoaparáty a slúchadlá Sony, receiver od Denonu, Fitbit fitnes náramok a ďalšie gadžety sú v aktuálnej zľavovej akcii na nemeckom Amazone o tretinu či dokonca polovicu lacnejšie než v najlacnejšom slovenskom e-shope.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad