topspravy.sk mať prehľad
piatok, 24.11.2017 | Meniny má Emília

24.11.2017 00:05 Aféra Wiggins sa uzavrela. Máme veriť na zázraky? (Hospodárske Noviny online)
Aféry s dopingom sa postupne zametajú pod koberec.

24.11.2017 00:00 Pierre de Coubertin uspel až na druhý pokus (Šport)

Olympijské hry sú jeden z najväčších spoločenských i športových fenoménov s humanizačnou nadstavbou vo svete. Prvý raz vyslovil francúzsky barón Pierre de Coubertin verejne myšlienku o ich obnovení 25. novembra 1892 počas konferencie na pôde parížskej univerzity Sorbonne.

24.11.2017 00:00 Kazachstan futbalovým strašiakom? Nečakal som to, hovorí Kristián Kolčák (Šport)

Zažil úspechy v Slovane, vyskúšal si Poľsko i Maďarsko, ale v lete sa vydal na exotiku do Kazachstanu. Futbalovo tam napredujú, hovorí v rozhovore o skončenom angažmáne obranca Kristián Kolčák (27).

24.11.2017 00:00 Slovenský brankár Patrik Le Giang píše zaujímavý životný príbeh (Šport)

Bývalý brankár slovenských mládežníckych reprezentácií Patrik Le Giang je zaujímavý zjav.

24.11.2017 00:00 Prestupové špekulácie: Brazílsky futbalista odsúdeny na 9 rokov väzenia (Šport.inak)
Prehľad najzaujímavejších noviniek z futbalového sveta.

23.11.2017 23:50 Fernando Hierro opäť športovým riaditeľom Španielskej futbalovej federácie (Webnoviny)
Fernando Hierro opäť športovým riaditeľom Španielskej futbalovej federácie
Fernando Hierro sa vrátil do služieb Španielskej futbalovej federácie

23.11.2017 23:15 VIDEO: Na dvere šestnásťfinále klope aj Slavia Praha (Šport)

Futbalisti FC Villarreal, Viktorie Plzeň, RB Salzburg, OGC Nice, San Sebastianu aj Östersundsu postúpili do jarného šestnásťfinále Európskej ligy UEFA 2017/2018. Vo večernom bloku zápasov si postup zabezpečili aj AC Miláno, Sporting Braga, Partizan Belehrad, Olympique Lyon a Atalanta Bergamo.

23.11.2017 22:50 Slovenskí basketbalisti podľahli Macedónsku (Šport.inak)
Basketbalisti Slovenska dnes v Poprade nestačili na Macedónsko.

23.11.2017 22:10 V play off EL sú Plzeň, Villarreal, Nice i nováčik z Östersund (Pravda)
K výhre Plzne prispeli aj Slováci. Patrik Hrošovský odohral celé stretnutie, Marek Bakoš nastúpil v 66. minúte.

23.11.2017 22:05 FOTO Sexi modelka spodnej bielizne si musela vybrať: Modeling alebo basketbal? (Pluska)
Predtým ako sa prešla po móle v najluxusnejšej spodnej bielizni, tak musela urobiť životné rozhodnutie. Švédka Elsa Hosková (29) sa rozhodovala medzi kariérou modelky a profesionálnej basketbalistky.

23.11.2017 22:00 Brazilského futbalistu Robinha odsúdili na 9 rokov väzenia za sexuálne napadnutie (Webnoviny)
Deliktu sa dopustil ešte v januári 2013 počas jeho pôsobenia v AC Miláno

23.11.2017 22:00 Jurčina prispel asistenciou k víťazstvu Norimbergu (Šport)

Slovenský hokejový obranca Milan Jurčina prispel vo štvrtok v nemeckej lige asistenciou k víťazstvu Norimbergu nad Ingolstadtom 4:2.

23.11.2017 21:50 Hral za Real či Manchester City. Robinha odsúdili na 9 rokov väzenia za sexuálne napadnutie (SME online)
Deliktu sa dopustil ešte v januári 2013 počas jeho pôsobenia v AC Miláno.

23.11.2017 21:25 Komárno v Alpsko-jadranskom pohári nestačilo na Körmend (Šport)

Výsledok štvrtkového stretnutia v Alpsko-jadranskom pohári basketbalistov 2017/2018:

23.11.2017 21:20 VIDEO: Viktoria Plzeň oslavuje postup zo skupiny (Šport)

Futbalisti Viktorie Plzeň, FC Villarreal, RB Salzburg, OGC Nice, San Sebastianu aj Östersundsu postúpili do jarného šestnásťfinále Európskej ligy UEFA 2017/2018.

23.11.2017 21:15 FOTO Cibulková má konkurenciu! Mladá slovenská tenistka predvádza pri bazéne hriešne pózy (Aktuálne)

Neschovala skoro nič

23.11.2017 21:05 Príbeh, ktorý chytá za srdce: Slovenský reprezentant prekonal nádor na mozgu a dedovi splnil sen! (Pluska)
Ulovili veľkú rybu. Vo štvrtkovom zápase predkvalifikácie o postup na basketbalové majstrovstvá Európy 2021 Slovenska proti Macedónsku pútal pozornosť Američan Kyle Kuric (28). Hviezdy hráč zažil reprezentačnú premiéru pod Tatrami, pričom za slovenské korene vďaka dedovi.

23.11.2017 21:05 Banská Bystrica v šlágri Tipsport ligy pokorila Košice, jasný triumf Trenčína na ľade Žiliny (Webnoviny)
BANSKÁ BYSTRICA 23. novembra (WebNoviny.sk) &#8211; Hokejisti HC ‘05 iClinic Banská Bystrica zdolali na vlastnom <a href="https://www.webnoviny.sk/banska-bystrica-v-slagri-tipsport-ligy-pokorila-kosice-jasny-triumf-trencina-na-lade-ziliny/">Čítať ďalej</a>

23.11.2017 21:00 Banská Bystrica zdolala Košice, dvadsiatka prehrala po nájazdoch (Dobré noviny)
Rozhodujúci nájazd premenil Rapáč.

23.11.2017 21:00 UEFA bude riešiť Bayern Mníchov za transperenty jeho fanúšikov (Dobré noviny)
Priaznivci Bavorov počas zápasu vytiahli transparenty na adresu domáceho klubu, ktorými protestovali voči vysokej cene vstupeniek pre fanúšikov hostí.

23.11.2017 21:00 Slovenskí basketbalisti vstúpili do predkvalifikácie ME prehrou (Dobré noviny)
V Poprad aréne podľahli Macedónsku 66:74.

23.11.2017 20:55 Jasný triumf Trenčína na ľade Žiliny (Šport)

Hokejsti MsHK Doxxbet Žilina podľahli na vlastnom ľade Dukle Trenčín 2:5 vo štvrtkovom stretnutí 22. kola Tipsport ligy.

23.11.2017 20:40 V druhej štvrtine dali len osem bodov. Slováci prehrali s Macedónskom (Pravda)
Slovensko sa najbližšie v predkvalifikácii predstaví 22. februára 2018 na pôde Švajčiarska.

23.11.2017 20:36 Banská Bystrica zdolala Košice, dvadsiatka prehrala po nájazdoch (Teraz.sk)

23.11.2017 20:25 Za päť minút viedol 3:0. Majster zdolal Košice (Pravda)
Liptáci sa trápili s dvadsiatkou, zdolal ju až po samostatných nájazdoch. Zásluhou triumfu sa dostali na ôsme miesto zaručujúce účasť v play-off.

23.11.2017 20:20 Slovenskí basketbalisti vstúpili do predkvalifikácie ME prehrou (Teraz.sk)

23.11.2017 20:05 ATP Challenger Andria: Horanský prehral vo štvrťfinále štvorhry (Šport)

Slovenský tenista Filip Horanský a Belgičan Christopher Heyman prehrali za 58 minút 5:7, 3:6 s rovnako nenasadeným domácim párom Lorenzo Sonego, Andrea Vavassori vo štvrtkovom stretnutí štvrťfinále štvorhry na turnaji ATP Challenger Tour v talianskej Andrii (dotácia 43 000 eur, koberec Play It v hale).

23.11.2017 20:05 Košice prehrávali v 5. minúte už 0:3, zápas však zdramatizovali (Šport)

V predohrávanom stretnutí 22. kola hokejovej TL zvíťazil majstrovský tím HC '05 iClinic B. Bystrica nad HC Košice 5:3. Domáci skvele vkročili do zápasu a už v 5. minúte vyhrávali o tri góly.

23.11.2017 20:05 Liptovský Mikuláš porazil dvadsiatku, potreboval samostatné nájazdy (SME online)
Hráči L. Mikuláša nadviazali na svoje nedeľňajšie víťazstvo v Nových Zámkoch.

23.11.2017 20:00 UEFA bude riešiť Bayern Mníchov za transperenty jeho fanúšikov (Teraz.sk)

23.11.2017 20:00 Slováci v úvode predkvalifikácie ME 2021 v basketbale neuspeli v Poprade s Macedóncami (Webnoviny)
Slovensko &#8211; Macedónsko 66:74 (22:23, 8:21, 13:15, 23:15)

23.11.2017 20:00 Dvadsiatka poriadne vytrápila Liptovský Mikuláš (Šport)

Hokejisti MHk 32 Liptovský Mikuláš zvíťazili na domácom ľade nad tímom HK Orange 20 vo štvrtkovom stretnutí 22. kola Tipsport ligy 3:2 po samostatných nájazdoch.

23.11.2017 20:00 Cháru teší, že Šatan je vo vedení hokeja (Šport)

Zdeno Chára vzbudzuje v NHL naďalej rešpekt. V prebiehajúcej sezóne sa dostal do dobrej formy. Stále zvláda 25 minút na zápas. V posledných troch stretnutiach bol dokonca na ľade takmer 27 minút.

23.11.2017 20:00 Slovákom úvod do predkvalifikácie nevyšiel, prehrali s Macedónskom (SME online)
Slovensko sa najbližšie predstaví až 22. februára 2018.

23.11.2017 19:55 Slováci v úvode predkvalifikácie ME 2021 neuspeli s Macedóncami (Šport)

lovenskí basketbalisti podľahli Macedóncom 66:74 vo štvrtkovom domácom zápase A-skupiny predkvalifikácie majstrovstiev Európy 2021. Domáci po prvom polčase zaostávali v Poprade o 14 bodov.

23.11.2017 19:55 Jugra pokračuje v sérii prehier, Dinamo naopak opäť vyhralo (Šport)

Hokejisti Dinama Moskva zdolali v jedinom štvrtkovom zápase KHL na domácom ľade Jugru Chanty-Mansijk 2:0 a poskočili v tabuľke Západnej konferencii na ôsme miesto.

23.11.2017 19:55 Dinamo Moskva v jedinom štvrtkovom zápase porazil Jugru (SME online)
Hráči Dinama poskočili v tabuľke Západnej konferencii na ôsme miesto.

23.11.2017 19:55 Za Brazíliu odohral 100 zápasov. Sexuálny predátor dostal 9-ročný trest (Pravda)
Patril medzi najväčšie hviezdy brazílskej futbalovej reprezentácie. Hral za Real Madrid, Manchester City či AC Miláno. Teraz Robson de Souza známy ako Robinho poputuje za mreže.

23.11.2017 19:50 UEFA bude riešiť Bayern Mníchov (Šport.inak)
UEFA bude riešiť Bayern Mníchov za transperenty jeho fanúšikov v Bruseli.

23.11.2017 19:40 Tvrdoň sa vracia do Tipsport ligy, podpísal so Žilinou (Dobré noviny)
Vedenie MsHK jeho angažovaním reagovalo na zranenia viacerých útočníkov.

23.11.2017 19:35 Villarreal postúpil do šestnásťfinále po výhre 3:2 v Astane (Dobré noviny)
Španieli na postup potrebovali vyhrať, od 22. minúty ale prehrávali po výstavnej strele Juniora Kabanangu.

23.11.2017 19:30 Villarreal postúpil do šestnásťfinále po výhre 3:2 v Astane (Teraz.sk)

23.11.2017 19:30 FOTO Tenistka Šramková vytasila sexi bruško a dokonalý zadoček. Domča, tras sa! (Pluska)
Nádejná slovenská tenistka Rebecca Šramková (21) po predčasnom ukončení sezóny kvôli zdravotným problémom je opäť vo forme. Formu pred novým súťažným ročníkom ladí v spoločnosti svojho priateľa Petra Likéra na pobreží slnečnej Kalifornie.

23.11.2017 19:30 Hviezdny Robinho má veľký problém, čaká ho 9 rokov basy (Šport)

Bývalý hviezdny útočník Realu Madrid, Manchestru City a milánskeho AC si poriadne zavaril. Namiesto bezstarostného života populárneho futbalistu ho teraz čaká deväťročný pobyt v base.

23.11.2017 19:30 Kritizovali vysokú cenu vstupeniek. UEFA bude riešiť Bayern za transparenty fanúšikov (SME online)
UEFA tiež potrestá Bayern za to, že jeho priaznivci hádzali na hraciu plochu rôzne objekty.

23.11.2017 19:20 Villarreal postúpil do šestnásťfinále po výhre v Astane (Šport.inak)
Španielske mužstvo si zabezpečilo účasť v šestnásťfinále po výhre v Astane.

23.11.2017 19:15 Villareal vyhral v Astane a postúpil do šestnásťfinále Európskej ligy (SME online)
Villarreal je už istým víťazom skupiny.

23.11.2017 19:15 FOTO: Dojímavé a vtipné zároveň. Buffon vychytal Barcu, potom spravil niečo, čím všetkých zaskočil (Aktuálne)

Legenda sa predviedla v plnej paráde

23.11.2017 19:10 Tvrdoň sa vracia do Tipsport ligy, podpísal so Žilinou (Teraz.sk)

23.11.2017 19:05 Villarreal si zabezpečil postup zo skupiny (Šport)

Futbalisti FC Villarreal postúpili do jarného šestnásťfinále Európskej ligy UEFA 2017/2018. Do play off ich dostalo štvrtkové víťazstvo v 5. kole skupinovej fázy na pôde kazašskej FK Astana 3:2.

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory