topspravy.sk mať prehľad
streda, 28.6.2017 | Meniny má Beata

28.06.2017 11:15 Syn slávneho otca kradne luxusné autá! (Topky)
Scott Eastwood ako autičkár v kino novinke Na plný plyn kradne okrem áut aj ženské srdcia.

27.06.2017 13:15 Prečo a ako sa zbaviť závislosti od cukru! (Topky)
Cukor je droga a spôsobuje závislosť podobne ako alkohol, cigarety, hazardné hry, heroín, kokaín...Je tiež jednou z významných príčin mnoho ochorení (cukrovka 2. typu, obezita, srdcovo-cievne choroby,stojí aj za nealkoholovým „stukovatením pečene“ či za kožnými chorobami).

27.06.2017 10:00 Čo sa dozviete v novej knihe Ako ju získať? (Topky)
Kniha Ako ju získať ešte len uzrela svetlo sveta a ihneď vzbudila medzi mužmi a ženami rozruch. O čom ale vlastne konkrétne je? Čo sa v nej všetko dozviete? Je určená len pre mužov alebo si v nej nájdu svoje aj ženy? Pomôže aj vám? Nekupujte mačku vo vreci! Pozrite si, čo všetko do nej jej autor Michal Kopecký na 216 stránkach dal.

26.06.2017 21:10 Návod na žiarivú pleť, zdravé trávenie, chudnutie, lepší spánok a menej stresu (Topky)
Výživová poradkyňa Jessica Sepelová to zažila na vlastnej koži - točila sa v kruhu neustálych diét a prehnaného cvičenia, ktoré jej ničili zdravie. A to všetko len preto, aby získala svoju vysnívanú postavu. Nakoniec si však povedala a dosť.

26.06.2017 11:10 Ignorovanie konfliktov nemá zmysel. Naučte sa konflitky prekonávať! (Topky)
Život bez konfliktov nie je možný. Všetci sme už čelili konfrontáciám s ostatnými. Do konfliktov sa však dostávame aj sami so sebou. Napriek tomu si treba uvedomiť, že konflikty nie sú len negatívne. Naučte sa ich prekonávať. Objavte metódy ako zvládať ťažké situácie a dostať sa do pohody.

26.06.2017 09:15 Ja, Zloduch 3 už čoskoro v kinách! (Topky)
Je dobré byť zlý. Bývalý zloduch Gru má problém. Medzi prstami si nechal utiecť aktuálne najhľadanejšieho zlosyna na svete, a tak ho vyhodili z práce v Antizloduchovskej lige. Jeho Mimoni sú navyše čím ďalej nespokojnejší lebo ich pán už nie je zlý.

25.06.2017 21:00 Prečo byť príťažlivý pre ženy nestačí? (Topky)
Keď Michal Kopecký oznámil, že príde s novou knihou, ľudia sa ho začali (úplne logicky) pýtať, v čom bude iná ako jeho prvá kniha Príťažlivosť. Jeho odpoveď? „Vo všetkom :)." V týchto dňoch vychádza jeho druhá kniha s názvom Ako ju získať, ktorá začína tam, kde prvá končí.

25.06.2017 18:15 Vyhrajte knihu Liečivé polievky. Posledné dni na zapojenie... (Topky)
Je jedno, aký základný vývar pripravíte – zo zeleniny, hydiny, kostí či rýb. Či si ho vychutnáte číry alebo z neho vykúzlite polievku. Výsledkom bude stále pocit šťastia a zdravie na tanieri.

25.06.2017 15:05 Môže vás myseľ uzdraviť? Áno, mnoho vecí závisí od našej mysle (Topky)
Veríte, že vás myseľ dokáže uzdraviť? Že vám dokáže posilniť imunitu, pomôže črevám, či nervom? Mnohí vedci sa pýtajú - nakoľko môže myseľ človeka pomôcť pri uzdravení? Presne touto témou sa zaoberá užitočná kniha Myseľ ako liek od uznávanej expertky Jo Marchantovej.

25.06.2017 13:00 Môže vás myseľ uzdraviť? Áno, mnoho vecí závisí od našej mysl (Topky)
Veríte, že vás myseľ dokáže uzdraviť? Že vám dokáže posilniť imunitu, pomôže črevám, či nervom? Mnohí vedci sa pýtajú - nakoľko môže myseľ človeka pomôcť pri uzdravení? Presne touto témou sa zaoberá užitočná kniha Myseľ ako liek od uznávanej expertky Jo Marchantovej.

24.06.2017 21:10 Ako robiť veci rozumnejšie a lepšie? (Topky)
Ako byť naozaj produktívny a stihnúť viac v lepšej kvalite? Dá sa to, len treba poznať pravidlá, na ktorých efektivita stojí. Presne tomu sa venuje známy investigatívny novinár Charles Duhigg, ktorý za svoju prácu získal Pulitzerovu cenu.

24.06.2017 17:15 Vraždila pre neveru?! (Topky)
Hovorí sa, že až keď niekoho stratíte, uvedomíte si, aký dôležitý pre vás bol. „Z detstva nosím v sebe obraz, ako moja matka prišla domov a oznámila mi, že otec má inú ženu,“ spomína si spisovateľka Adriana Macháčová. „Práve tento moment bol pre mňa inšpiráciou pre napísanie môjho najnovšieho románu. Boli to tie temné stránky, ktoré prinášajú prázdne dni, keď sa v jednom okamihu všetko zosype.“

24.06.2017 07:15 Tento zločin nemá vinníka! (Topky)
Podstata zla vás zavedie do impozantného prostredia majestátnych hôr, ktoré sú démonické a miestami až strašidelné. Autorov temný a originálny štýl rozprávania a zápletka plná napínavých zvratov až do poslednej strany mieri presne do čierneho.

23.06.2017 19:05 Zaujímajú vás tajomstvá, záhadné odkazy či doposiaľ nezodpovedané otázky? Kliknite a zistite viac! (Topky)
Ľudstvo sa v priebehu histórie postaralo o vznik rôznych artefaktov. Od dôb ohromných egyptských pyramíd, mýtickej Babylonskej veže či znepokojujúcej a dokonale krásnej krištáľovej lebky až po Enigmu z minulého storočia vytvárali ľudia diela, ktoré im mali umožniť kontakt s neznámymi silami.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad