topspravy.sk mať prehľad
sobota, 25.2.2017 | Meniny má Frederik/Frederika

24.02.2017 13:05 Ako vyhnať duševné jedy a prečo nesmie zostať žiaden problém nevyriešený? (Topky)
Kniha s názvom Pravdy, ktoré zmenia váš život, bola dokončená krátko pred smrťou jej autora. Publikácia prináša životné skúsenosti veľkého učiteľa pozitívneho myslenia, ktorý po celý život odovzdával poznatky svojim blížnym. Dielo vám objasní jednoduché techniky, s ktorých pomocou nájdete optimistický a neomylný životný postoj. Okrem toho vám kniha pomôže vniesť do života radosť a hojnosť.

24.02.2017 08:10 Noc v Benátkach sa do košického divadla vracia po viac ako 60 rokoch (Topky)
Po dva a pol rokoch prichádza do košického divadla operetný titul. V piatok 24. februára 2017 o 19:00 bude mať v Historickej budove Štátneho divadla Košice premiéru nové naštudovanie operety Johanna Straussa ml. Noc v Benátkach, ktorá sa do Košíc vracia po viac ako 62 rokoch. Štátne divadlo Košice ju prvý raz a naposledy uviedlo 3. februára 1954.

23.02.2017 19:05 Spoveď slobodnej zúfalky: Reálny život mi dal kopanec do zadku! (Topky)
Ako prežiť svadobnú sezónu? Ako si nájsť skutočnú lásku? A čo nechcete počuť, keď ste single? Príbeh Bryony výstižne nazvaný Spoveď slobodnej zúfalky vás pobaví a rozosmeje. Bryony si totiž predstavovala život po dvadsiatke ako jednu nekončiacu sa párty. Snívala o kreatívnej a dobre platenej práci, štýlovom byte a superúžasnom priateľovi. Realita ju však nakopala rovno do zadku.

23.02.2017 12:10 Thriller, ktorý vám nedá spať! Ďalšia kniha od autora Dívky v ledu (Topky)
Po bestselleri Dívka v ledu prichádza nakladateľstvo Cosmopolis, súčasť Nakladateľského domu GRADA, s druhým príbehom autora Roberta Bryndzu. V thrilleri Noční lov, ktorý sa odohráva v jednom horúcom lete v Londýne, čelí obľúbená vyšetrovateľka Erika Fosterová ďalšej nebezpečnej výzve. Ak vám z Dívky v ledu išiel mráz po chrbte, z Nočního lovu vás bude oblievať pot...

22.02.2017 19:01 Pátracia séria s čarovným perom (Topky)
Nová hravá séria pre malých detektívov. Zošitové knižky v sebe spájajú dobrodružstvo, pátranie a interaktivitu. Základom je komiksový príbeh ako Ukradnutý obraz, Topánky múmie, či Panika na farme. Plnofarebný komiks s úlohami na každej strane. Ku knižkám je pribaľované svietiace pero s neviditeľným atramentom.

22.02.2017 12:11 Tri ženy = matky, ktoré prežili vo svete, ktorý chcel ich smrť! (Topky)
Slovenka Priska, Češka Anka a Poľka Ráchel. Tri múdre a vzdelané ženy, ktoré nadovšetko milovali svojich manželov. Ženy, ktoré mali svoje sny a túžby. Ženy, ktoré v zlomku skundy prišli o všetko len preto, že sa narodili židovskej matke.

22.02.2017 09:01 Pes, ktorý spieva, nehryzie (Topky)
Z Bodiho mal byť tradičný strážny pes s pevnou pracovnou dobou a sľubnou kariérou. Namiesto toho vzal gitaru, brnkol do strún a … Animovaná komédia BODI: PSIA SUPERSTAR prinesie veľké rokenrolové dobrodružstvo!

21.02.2017 21:06 Introverti: ľudia plní nápadov! Nepodceňujte ich! (Topky)
Spoznáte ho podľa toho, že radšej počúva, ako hovorí, uprednostňuje prácu osamote než v skupine, je zamyslený, často uzavretý. Väčšina z nich však predstiera, že je niekým úplne iným, a to extrovertom.

21.02.2017 18:11 Teroristická sieť a smrtiaca odplata (Topky)
Je tu nový strhujúci triler z populárnej série Daniela Silvu. „Čierna vdova je triler, ktorý budete čítať so zatajeným dychom. Šokujúco jasnozrivý román, odrážajúci zložitosť dnešného sveta. Silva opäť dokázal, že vie po novom spracovať známe témy a vdýchnuť im nový život,“ napísal prestížny Publishers Weekly.

21.02.2017 12:10 Znásilňovanie, krvavé bitky chlapcov i dievčat sú ich životoch bežnou súčasťou každého dňa! (Topky)
Kniha Redi Tlhabi Africká láska je skutočným príbehom utrpenia afrického dievčaťa, ktoré by v tomto storočí vo svete už nemalo mať miesto... Príbeh jedenásťročnej Redi sa začína v Sowete pri juhoafrickom Johannesburgu. Od útleho veku je vystavená násiliu, ponižovaniu rovnako tak, ako jej rovesníčky a kamarátky.

21.02.2017 10:06 Baba Jaga je späť, prichádza John Wick 2! (Topky)
V ďalšom pokračovaní hitu z roku 2014 sa legendárny nájomný vrah John Wick (Keanu Reeves) musí opäť vrátiť do služby. Potom, ako sa porátal s bandou, ktorá mu zabila psa, John opustil krvavý biznis a venuje sa oprave svojho milovaného Mustangu 1969. Získal ho späť po šialenej naháňačke ulicami New Yorku od ruskej mafie, ktorá mu ho ukradla.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad