topspravy.sk mať prehľad
nedeľa, 4. 12. 2016 | Meniny má Barbora

02.12.2016 18:10 Špičkový zabijak, ktorý nezlyháva (Topky)
Evan má za sebou drsné detstvo v utajovanom vládnom programe SIROTA, v ktorom sa z opustených detí stávajú profesionálni zabijaci. Po náhlom ukončení programu sa mu podarí zmiznúť bez stopy a začína žiť nový život pod krycím menom pán Nikto. Jeho poslaním sa stáva ochrana tých, ktorí sa ocitnú v najvážnejších problémoch a zúfalo potrebujú jeho pomoc.

01.12.2016 13:20 O Šutierikovi, kamennom mužíčkovi (Topky)
Je tu nová krásna knižka Silvie Havelkovej s nádhernými ilustráciami Veroniky Mercellovej. O Šutierikovi, kamennom mužíčkovi.

01.12.2016 11:05 Podarí sa mu zachrániť milovanú ženu? (Topky)
Janičiarova žena je pútavý ľúbostný príbeh, ktorý sa odohráva na stredovekom Slovensku. Jej autorka Jana Pronská sama miluje romantické príbehy a stredovek, takže jej vlastné knihy sa uberajú týmto smerom. A úspešne. Doteraz napísala dvanásť románov, začalo sa to Zlatníkovou chovanicou, nasledovala Bosorkina dcéra a slovenské čitateľky si našli svoju novú obľúbenú autorku. Naposledy jej vyšla Čierna vdova a Rebelka...no a teraz si jej fanúšičky môžu vychutnať novinku

30.11.2016 16:35 Koľko zla sme schopní uniesť?! (Topky)
Vo svojich príbehoch dokázala majstrovsky vystihnúť dobu a pridať kus fantázie, ktorú jej čitateľky milujú. Na pozadí krutého, barbarského, špinavého obdobia plného intríg dokázala vystavať príbehy plné lásky, priateľstva, krásy i nádeje.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad