topspravy.sk mať prehľad
utorok, 23.5.2017 | Meniny má Želmíra

23.05.2017 10:20 Cvičenie pomocou vlastného tela dokáže s vašou postavou divy! (Topky)
Čo ak sa dozviete, že už dávno máte ten najdokonalejší posilňovací prístroj, aký bol kedy vytvorený? Máte ho dokonca už aj doma. Svoje vlastné telo!

22.05.2017 20:10 Stvorení pre hrdinstvo: takto budete ešte silnejší! (Topky)
Brilantný a fascinujúci príbeh z pera autora bestselleru Stvorení pre beh. Christopher McDougall v knihe Stvorení pre hrdinstvo bravúrne skĺbil príbeh z druhej svetovej vojny so skúmaním fyzických schopností človeka, ktoré vedú k „modernému“ hrdinstvu. Vyskladal obraz človeka, ktorý môže byť pri správnej strave a vhodnom cvičení neskutočne odolný. Popritom sa dozviete množstvo zaujímavostí, užitočných rád a historických faktov o hrdinských činoch ľudí, ktorí v pravom čase použili svoju silu na záchranu iných.

22.05.2017 13:10 Od nuly k hrdinovi: mapa vedúca k bohatému životu! (Topky)
Nikoho po narodení nečaká dokonalý život. Ak by to tak bolo, nemali by ste o čo usilovať a nemali by ste nutkanie

21.05.2017 23:05 Naozaj máte zdravé srdce? Toto sú riziká pre každé srdce (Topky)
A viete vôbec, aký máte bežný krvný tlak a či nemáte nábeh na hypertenziu? Ako dokážete znížiť vysoký krvný tlak, aby neohrozoval vaše srdce? Uznávaný ruský a európsky lekár Anton Rodionov prichádza na pomoc všetkým, ktorí chcú predísť riziku kardiovaskulárnych chorôb. Jeho knižka Zdravé srdce je zrozumiteľná a pomôže každému.

21.05.2017 13:10 Máte o koliesko viac? Kniha pre zvedavé deti! (Topky)
O niektorých ľuďoch sa hovorí, že majú v hlave o koliesko viac. Patria k nim klauni, umelci a vynálezcovia. Nebyť ich, svet by bol smutný-neveselý a žilo by sa nám náramne ťažko...

20.05.2017 21:10 Zhodneme sa, že záhrada by mala slu´zˇitˇ pre u´zˇitok, oddych a potesˇenie? (Topky)
Ak áno, a tak k nej treba aj tak pristupovať. Zvlášť sa venovať zeleninovej časti, ovocnej a tej oddychovej, okrasnej. Druhé vydanie veľmi užitočnej knižky Záhrada pre úžitok ponúka 180 plnofarebných strán praktických rád, ktoré vytvoria z vašej záhrady naozaj úžasné miesto.

20.05.2017 19:05 Vrah, čo sa zbavoval manželiek (Topky)
Exotické prostredie Karibiku láka nielen dovolenkárov, ale prilákalo aj legendárnu slečnu Marplovú v najnovšom príbehu Karibské tajomstvo. Ďalší skvelý detektívny príbeh od Agathy Christie, ktorá je naozaj neprekonateľná v podsúvaní náznakov. Tie vás aj pri najväčšej ostražitosti navedú na falošnú stopu. A pointa vás poriadne prekvapí.

20.05.2017 09:05 Objavy a vynálezy - séria pre deti (Topky)
Viete, prečo Rubik vymyslel kocku? A prečo nám škŕka v bruchu, keď sme hladní? Prečo paprika páli? Prečo sa potíme? Čo je predchodca počítača? V edícii Povedz mi vyšli dve nové knižky, ktoré sú ideálnym darčekom a čítaním pre zvedavé deti.

19.05.2017 19:15 Naučila ma, ako si užívať život (Topky)
Miloval som ju. Jej tajomstvo ma nakoniec zlomilo...

19.05.2017 13:10 Si spokojný so svojím životom?! (Topky)
Predstavte si, že s každou voľbou, ktorú urobíme, vznikne nový alternatívny svet. Predstavte si, že existujú milióny možností a verzií nás samotných, ktorí žijeme rôzne iné životy, máme rôzne iné zamestnania, rôznych iných partnerov...

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad