topspravy.sk mať prehľad
piatok, 19.4.2019 | Meniny má Jela

18.04.2019 17:10 Ohúril aj dojal: Pozvanie tohto hosťa Adela rozhodne nemôže ľutovať (Topky)
Najlepší diel, aký si pamätajú? Husľový virtuóz Filip Jančík prijal v uplynulý pondelok pozvanie Adely Vinczeovej do talkšou Trochu inak. Podľa reakcií divákov v sále, ktorí mladého hudobníka odmenili standing ovation, sa dá povedať, že boli z Jančíka nadšení.

18.04.2019 15:00 RECENZIA Slovenská autorka otvára knihou všetky Dvere: Ak miluješ cestovanie a fantáziu, je tu pre teba (Topky)
BRATISLAVA - #Každý deň otvárame a zatvárame množstvo dverí, ktoré poznáme natoľko dobre, že im už nevenujeme žiadnu pozornosť. Keď však stojíme pred nejakými novými, vnímame ich často ako pomyselnú začarovanú bránu do Narnie či sveta, ktorý nám môže priniesť veľa nových skúseností, zážitkov a častokrát aj zábavy. Stačí len nabrať guráž a smelo zaklopať.

16.04.2019 12:10 Čo majú spoločné Polemic a Inekafe? Dodo, Bejzo a Miky boli ONLINE! Prečítajte si odpovede (Topky)
Speváci zo skupiny Polemic, Bejzo a Miky, vám spolu s bubeníkom Dodom z Inekafe priblížia kam sa chystajú na svoj prvý openair v tomto roku a v čom je akcia výnimočná. Chystajú však aj rôzne novinky, na ktoré sa vás budú snažiť upozorniť v online rozhovore. Prečítajte si ich odpovede o hudbe, súkromí aj plánoch.

16.04.2019 10:15 Čo majú spoločné Polemic a Inekafe? Dodo, Bejzo a Miky sú ONLINE! Pýtajte sa (Topky)
Speváci zo skupiny Polemic, Bejzo a Miky, vám spolu s bubeníkom Dodom z Inekafe priblížia kam sa chystajú na svoj prvý openair v tomto roku a v čom je akcia výnimočná. Chystajú však aj rôzne novinky, na ktoré sa vás budú snažiť upozorniť už v dnešnom online rozhovore. Spýtajte sa obľúbených spevákov na čokoľvek.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad