topspravy.sk mať prehľad
utorok, 22.8.2017 | Meniny má Tichomír

21.08.2017 13:10 Aký je život so zelenými smoothies? (Topky)
Cieľom tejto knihy nie je určiť diagnózu alebo liečebný postup, ani riešiť váš zdravotný problém či nahradiť lekársku pomoc. Jej cieľom je obohatiť vaše vedomosti. Úplne nový stravovací plán, ktorý vám pomôže začleniť zelené smoothies do každodenného režimu, osvojiť si zdravšie stravovacie návyky a upevniť zdravie.

20.08.2017 20:05 Láska z nebies: Zmeňte život sebe a vašim blízkym! (Topky)
Všade hľadáme chyby či nedostatky a to v nás prebúdza pocit nespokojnosti s naším životom. Pritom máme možnosť rozhodovať sa a vybrať si.

20.08.2017 13:10 Keď je lekár príkladom (Topky)
Tí, ktorí ho poznajú, vedia, že vyzerá stále sviežo, stále toho pracovne stíha enormne veľa, disponuje výbornou fyzickou a najmä psychickou kondíciou, čo sa prejavuje takmer vždy dobrou náladou, či veselým pohľadom a tiež ochotou a láskavosťou. A to má už pár rokov po 60-tke.. Reč je o MUDr. Pavlovi Malovičovi, dlhoročnom primárovi kliniky telovýchovného lekárstva Univerzitnej nemocnice Bratislava.

19.08.2017 19:10 SISSI: Očarujúca a milovaná. Príbeh jej lásky (Topky)
Príbeh plný historických detailov a očarujúcich postáv, vďaka čomu ponúka úchvatný pohľad na jeden z najfascinujúcejších panovníckych rodov v histórii. Vrhá tiež nové svetlo na oslnivú habsburskú ríšu a jej očarujúcu a milovanú cisárovnú.

19.08.2017 09:00 10-te pokračovanie denníka odvážneho bojka už v predaji! (Topky)
Naozaj sa v „starých dobrých časoch“ žilo lepšie? Takúto otázku si dáva smoliar Greg zo svetovo populárnej série Denník odvážneho bojka.

18.08.2017 20:10 Drsný život bežnej rodiny (Topky)
Život rodiny Wallsovcov s deťmi predstavoval nekonečné dobrodružstvo: sotva sa usadia, už znovu utekajú pred sociálkou a nezaplatenými faktúrami. Matka sa považuje za spisovateľku a maliarku, otec za vedca, ktorý pracuje na vynájdení stroja na zlato a svojim deťom sľubuje veľkolepý sklený zámok… ale často majú prázdnu chladničku, sú nútení kradnúť, jedia krmivo pre mačky alebo margarín s cukrom, v škole vyberajú zvyšky z odpadkových košov.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad