topspravy.sk mať prehľad
pondelok, 22.7.2019 | Meniny má Magdaléna

22.07.2019 16:20 Salvini kritizuje kampaň McDonald’s. Nepáči sa mu, že Talianov spája s mafiou (Mediálne)
Taliansky minister vnútra Matteo Salvini kritizoval reklamný plagát siete fastfoodových reštaurácií McDonald's, ktorá na rakúsky trh uvádza nový hamburger. Reklama totiž na Talianov naráža v súvislosti so všeobecne zaužívanou predstavou, že sú mafiáni. Napísala o tom v pondelok webová stránka stanice ORF.

22.07.2019 15:20 Novinárov zatkli za natáčanie protestu proti uhoľnej bani (Mediálne)
Austrálska polícia zadržala štyroch francúzskych novinárov, ktorí spravodajsky pokrývali protest proti otvoreniu uhoľnej bane na severe štátu Queensland. Francúzov obvinili z nepovoleného vstupu na železničnú trať, informovala v pondelok agentúra DPA.

22.07.2019 10:20 Začalo sa pojednávanie v kauze televíznych zmeniek. S Ruskom a bez Kočnera (Mediálne)
Trojčlenný senát Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) začal v pondelok pojednávanie v kauze údajného falšovania zmeniek televízie Markíza a marenia spravodlivosti voči obžalovaným Pavlom Ruskom a Marianom Kočnerom. Pojednávanie je rozvrhnuté na šesť dní v neprítomnosti M. Kočnera.

21.07.2019 15:15 Chceme dosiahnuť zlúčenie s umelou inteligenciou, tvrdí Elon Musk (Mediálne)
Digitálny týždeň | A tiež: Elektrina a Goodwood / Apollo 11 oslávilo päťdesiatku / Pochybnosti o Libre rastú / ADMA a knihy (nielen) na leto

19.07.2019 18:20 Pozrite si najnovšie reklamy: Letná súťaž/Budiš, S dobíjacou kartou O2 Voľnosť už ... (Mediálne)

19.07.2019 17:20 Apple má nové plány v oblasti podcastov. Chce priniesť vlastné programy (Mediálne)
Podcastové služby prichádzajú s novými plánmi, ako si udržať poslucháčov a nezaostať za konkurenciou. Apple najnovšie oznámil, že sa chystá produkovať vlastné podcasty. Investovať viac chce teda do vlastného originálneho a exkluzívneho obsahu.

19.07.2019 11:20 Nemeckému diplomatovi sa páčili antisemitské príspevky na Twitteri (Mediálne)
Vedúci nemeckej diplomatickej misie na palestínskych územiach Christian Clages na svojom oficiálnom konte na Twitteri lajkoval viaceré antiizraelské a antisemitské príspevky.

18.07.2019 15:20 Pápež František vymenoval nového hovorcu Vatikánu (Mediálne)
Pápež František vymenoval nového hovorcu Vatikánu. Je ním Matteo Bruni, vo Veľkej Británii narodený predstaviteľ, ktorý mal počas pápežových ciest na starosti mediálnu logistiku. Vo štvrtok o tom informovala tlačová agentúra AP.

18.07.2019 12:20 Koniec pretáčania reklám? Markíza vidí nové zárobky, zatlačí na operátorov (Mediálne)
Čoraz viac televíznych divákov si zvyklo sledovať svoje obľúbené programy z archívu, ktorý im poskytuje v rámci predplatenej služby operátor. Seriál či inú reláciu si vďaka tomu pozrú v ľubovoľnom čase a zároveň väčšina z nich pretočí reklamy. Televízie tak prichádzajú o zdroj príjmu. Aktuálne to začala riešiť Markíza, ktorá bude od operátorov žiadať, aby pretáčanie v archívoch nepovolili.

18.07.2019 11:20 Kevin Spacey nie je vinný zo sexuálneho útoku, rozhodla prokuratúra (Mediálne)
Prokuratúra v americkom štáte Massachusetts v stredu oznámila, že stiahla obvinenia voči oscarovému hercovi Kevinovi Spaceymu, ktorý čelil žalobe zo sexuálne motivovaného útoku, informovala agentúra AP.

18.07.2019 10:20 Kaufland v kampani vyzdvihol svoje ceny aj sortiment. Pozrite si nový spot (Mediálne)
Obchodný reťazec Kaufland nasadil novú kampaň, ktorou chce odkomunikovať štyri oblasti, v ktorých podľa vlastných slov „kraľuje“ – široký sortiment, čerstvosť potravín, ceny a lokálny tovar. Kaufland nasadil aj nové tematické televízne spoty od reklamnej agentúry Respect APP.

 

Všetky kategórie   Spravodajstvo   Ekonomika   Veda a technika   Šport   Kultúra   Bulvár   Lifestyle   Názory

© 2008 ALAP s.r.o. - Všetky práva vyhradené  |  e-mail  |  O nás

topspravy.sk | mať prehľad